Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

am avut ginion?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 18 (0 members and 18 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: am avut ginion?

    nici nu avea cum sa se intample altfel,d-nul rasvan este un profesionist
    se intimpla oricui si eu am gasit astfel de lemne si le-am retras de la vanzare
    indiferent de firma
    chiar daca nu ne cunoastem,multi dintre noi,exista un respect in aceasta familie a tenisului de masa si nu asi vrea sa ma insel
    apelati cu incredere
    multumesc
    www.tenismasa.ro

    Comentariu


    • #27
      Re: am avut ginion?

      Postat în original de tibi
      nici nu avea cum sa se intample altfel,d-nul rasvan este un profesionist
      se intimpla oricui si eu am gasit astfel de lemne si le-am retras de la vanzare
      indiferent de firma
      chiar daca nu ne cunoastem,multi dintre noi,exista un respect in aceasta familie a tenisului de masa si nu asi vrea sa ma insel
      apelati cu incredere
      multumesc
      Domnul Tibi multumesc pentru aprecieri. Sunt convins ca si dvs si Vali ati fi procedat la fel. Pe de alta parte sunt departe sa ma consider profesionist daca tin seama ca tenis de masă am jucat foarte putin iar de TT-Shop ma ocup doar de trei ani. Sunt un incepator daca ma gandesc ca persoana care se ocupa de mine de la Butterfly Europa lucreaza de atatia ani acolo cati am eu pe pamant.
      Multumesc inca o data.
      BUTTERFLY ROMÂNIA
      TABLE TENNIS FOR YOU

      Tel. Răsvan: 0721-223501; Showroom: 0736-887467
      E-mail: office@prosoftbn.ro
      Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
      Instagram: @butterflyromania
      YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

      http://www.tt-shop.ro
      http://www.butterfly.tt
      http://www.tenisdemasa.ro
      OPEN THE WORLD

      Comentariu


      • #28
        Re: am avut ginion?

        Postat în original de rasvan
        Postat în original de tibi
        nici nu avea cum sa se intample altfel,d-nul rasvan este un profesionist
        se intimpla oricui si eu am gasit astfel de lemne si le-am retras de la vanzare
        indiferent de firma
        chiar daca nu ne cunoastem,multi dintre noi,exista un respect in aceasta familie a tenisului de masa si nu asi vrea sa ma insel
        apelati cu incredere
        multumesc
        Domnul Tibi multumesc pentru aprecieri. Sunt convins ca si dvs si Vali ati fi procedat la fel. Pe de alta parte sunt departe sa ma consider profesionist daca tin seama ca tenis de masă am jucat foarte putin iar de TT-Shop ma ocup doar de trei ani. Sunt un incepator daca ma gandesc ca persoana care se ocupa de mine de la Butterfly Europa lucreaza de atatia ani acolo cati am eu pe pamant.
        Multumesc inca o data.
        Profesionismul in vinzari e f important , fara incredere intre ambele parti (vinzator - cumparator) cu siguranta nu dai inainte . Rugamintea mea pt Rasvan este sa nu cedeze presiunii create de autorul acestui topic si la care au aderat si unii forumisti si sa ii schimbe acestui domn echipamentul DOAR daca acesta indeplineste conditiile de garantie (Rasvan le stie mai bine : lemnul nu prezinta lovituri , a fost pastrat in conditii recomandate , nu a depasit termenul de garantie , etc ) . In cazul in care il va schimba chiar daca nu respecta conditiile de garantie pt ca lemnul nu are valoare mare si si-a facut indirect reclama pe forum va avea de cistigat dar va si crea un precedent , dupa aceea vor veni alti cumparatori care poate au lovit lemnul si o sa aiba pretentia sa fie schimbat . Abia asta e profesionism si eu zic ca nimeni nu o sa-i reproseze lui Rasvan refuzul schimbarii daca motivele sunt intemeiate .
        E important sa stim daca cumparam ceva de la cineva ca daca un produs are un defect , cel care ni l-a vindut il va schimba si in caz ca nu sa raportam pe forum DAR nu mi s-a parut si in cazul topicului acesta . Pasii care trebuiau facuti dupa ce s-au trimis mesajele pe care d-nul rasvan le-a ignorat sau nu le-a citit era sa il contacteze telefonic . In cazul in care si atunci ar fi refuzat macar sa constate defectul trebuia postat pe forum , nu aluzii indirecte (oricine putea vedea de unde a cumparat) si santaje ieftine , care nu isi au locul pe forumul asta (cum de fapt a incercat si cu mine , dupa ce i-am sugerat pe privat sa isi cumpere alt lemn avind in vedere ca nu avea valoare mare - m-a amenintat ca as face parte din echipa de vinzari a domnului Rasvan si m-a amenintat ca pune mesajele mele private pe forum , moment in care l-am facut idiot)
        Raspunsul la intrebarea din topic este : Da , ai avut ghinion , acum roaga-te sa ai si noroc si d-nul Rasvan ti-l va schimba daca nu e vina ta .

        Comentariu


        • #29
          Re: am avut ginion?

          Cele doua parti au ajuns in cele din urma la un consens, multumitor ambelor parti din ce s-a inteles in acest topic. Insa ce nu inteleg este care este rolul tau in acest peisaj? Cu ce drept il poti "sfatui" pe RADU DOM sa stea calm si sa isi ia alt lemn ca si asa e ieftin? Oferi tu bani in acest caz? Sa stie si restul lumii de pe forum ca in astfel de situatii faci decontari. Te-ai bagat intr-o situatie care nu te privea in absolut nici un fel si ti-ai permis sa mai si jignesti, apoi tot tu postezi ca si cand ai fi o victima. Corect ar fi sa iti ceri scuze lui RADU DOM.
          Scuze ca m-am bagat in seama, dar ma macina rau cand vad cate unii care se considera indreptatiti sa imparta ei dreptate desi nimeni nu le cere acest lucru.

          Comentariu


          • #30
            Re: am avut ginion?

            Postat în original de adriank
            Cele doua parti au ajuns in cele din urma la un consens, multumitor ambelor parti din ce s-a inteles in acest topic. Insa ce nu inteleg este care este rolul tau in acest peisaj? Cu ce drept il poti "sfatui" pe RADU DOM sa stea calm si sa isi ia alt lemn ca si asa e ieftin? Oferi tu bani in acest caz? Sa stie si restul lumii de pe forum ca in astfel de situatii faci decontari. Te-ai bagat intr-o situatie care nu te privea in absolut nici un fel si ti-ai permis sa mai si jignesti, apoi tot tu postezi ca si cand ai fi o victima. Corect ar fi sa iti ceri scuze lui RADU DOM.
            Scuze ca m-am bagat in seama, dar ma macina rau cand vad cate unii care se considera indreptatiti sa imparta ei dreptate desi nimeni nu le cere acest lucru.
            De acord , im cer scuze domnului pt ca i-am recomandat sa-si ia alt lemn , restul sustin ce am spus iar rolul meu in peisaj e ca asta e un forum pe care il citesc toti iar domnii care au ajuns la consens nu au comunicat pe privat .

            Comentariu


            • #31
              Re: am avut ginion?

              topicul asta trebuia inchis

              Comentariu


              • #32
                Re: am avut ginion?

                PROBLEMA REZOLVATA!MULTUMESC dom.RASVAN CRISAN pentru problema mea care a fost rezolvata marti.va recomand cu placere si mult respect dom.RASVAN CRISAN si firma acestuia.MULTUMESC MULT TUTUROR.CU MULT RESPECT DIN PARTEA MEA SE POATE INCHIDE

                Comentariu

                Procesare...
                X