Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ceva sfaturi pentru lemn off-

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ceva sfaturi pentru lemn off-

    sa fie ceva din generatiile noi compatibil cu lipici pe baza de apa!
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

  • #2
    Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

    aici : http://www.butterflyonline.com/shakehan ... ompg=soffm
    si aici : http://www.donic.de/index.php?screen=ds ... nge=OFFmin
    eu ti-as recomanda chiar lemnul meu daca iti plac lemnele compozit si sistemul dotec de la Donic, acestia incadrand lemnul exact la categoria OFF-
    oricum ar fi pe cele 2 site-uri de mai sus ai cateva (mai multe) lemne din care poti alege...toate la OFF-/OFF
    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

    Comentariu


    • #3
      Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

      Postat în original de Kobalt
      aici : http://www.butterflyonline.com/shakehan ... ompg=soffm
      si aici : http://www.donic.de/index.php?screen=ds ... nge=OFFmin
      eu ti-as recomanda chiar lemnul meu daca iti plac lemnele compozit si sistemul dotec de la Donic, acestia incadrand lemnul exact la categoria OFF-
      oricum ar fi pe cele 2 site-uri de mai sus ai cateva (mai multe) lemne din care poti alege...toate la OFF-/OFF
      Cum sa fie off- omule?E incadrat de la off- la off+ , dar in nici un caz nu e off minus.

      Comentariu


      • #4
        Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

        multumesc pentru sfaturi !!!
        Butterfly Viscaria fl
        Butterfly tenergy05

        Comentariu


        • #5
          Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

          Postat în original de furk
          Cum sa fie off- omule?E incadrat de la off- la off+ , dar in nici un caz nu e off minus.
          pai si daca e incadrat de la OFF- la OFF+ il poti considera si OFF- nu?
          plus de asta si tu si eu ar trebui sa stim cel mai bine ca poate fi foarte bine un lemn OFF- daca joci cu el in asa maniera incat sa se preteze la un joc OFF- :P (asa cum foarte bine poate fi si OFF sau OFF+ totul depinzand numai de stilul de joc al celui in mana caruia se afla, nu? )
          --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
          --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

          Comentariu


          • #6
            Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

            nu stiu de ce coplicati lucrurile !!! daca pe lemn scrie off- inseamna ca producatorul stie ce vorbeste!!!
            Butterfly Viscaria fl
            Butterfly tenergy05

            Comentariu


            • #7
              Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

              Am jucat cu lemnul ala (cel al lui Furk, pentru exactitate) si cu siguranta nu e OFF-, nici nu se poate juca cu el ceea ce joci cu un OFF- - poate o minge pe meci.
              Un lemn OFF- foarte bun este Butterfly Primorac OFF-.
              De asemenea, Stiga Offensive Classic este un OFF- foarte bun.
              Blog de tenis de masă

              Comentariu


              • #8
                Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

                Sunt total de acord...cu mentiunea ca Stiga offensive classic e un lemn de regula foarte usor (pana in 80 gr) iar Primorac de la Bty are capul paletei un pic mai mare decat marea majoritate a lemnelor...
                Blade: Viscaria, FL
                fh: T05, 2,1 mm, black
                bh: T05, 2,1 mm, red

                Comentariu


                • #9
                  Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

                  Postat în original de Kobalt
                  Postat în original de furk
                  Cum sa fie off- omule?E incadrat de la off- la off+ , dar in nici un caz nu e off minus.
                  pai si daca e incadrat de la OFF- la OFF+ il poti considera si OFF- nu?
                  plus de asta si tu si eu ar trebui sa stim cel mai bine ca poate fi foarte bine un lemn OFF- daca joci cu el in asa maniera incat sa se preteze la un joc OFF- :P (asa cum foarte bine poate fi si OFF sau OFF+ totul depinzand numai de stilul de joc al celui in mana caruia se afla, nu? )
                  Nu nu poate fii un lemn off - , decat daca il modifici!

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: ceva sfaturi pentru lemn off-

                    Postat în original de ginno74
                    nu stiu de ce coplicati lucrurile !!! daca pe lemn scrie off- inseamna ca producatorul stie ce vorbeste!!!
                    Pai tocmai ca nu scrie.Pe site la Donic e incadrat de la off - la off +!Daca ar fi stat putin sa citeasca mai in amanunt ar fi vazut ca toate lemnele donic ofensive sunt incadrate de la off - la off+ !
                    Iar daca dadea un simplu click pe lemnul despre care vorbim , si sar fi uitat pe la mijlocul paginii ar fi vazut asta:
                    Art.No.: 100282


                    Approx. weight: 85 gr. Layer: 5+2 Elasticity: steif

                    The carbon layers are placed on top of a 4 mm strong Balsa core. Covering and middle ply consist of 0,6 mm Limba for each ply.
                    Playing Characteristics:
                    The combination of Carbon, Limba, Balsa and Dotec ensure an extraordinary synthesis of speed and control. Despite of the enormous potential for speed, quick topspins and smashes, the ball control for touch shots and slower play is remarkable with this blade.
                    Rating: Off
                    The blade DONIC WALDNER DOTEC CARBON is packed in a luxury box, complete with DVD "Technique, tactics, tricks Part II" (A training video with Jan-Ove Waldner and J?rgen Persson).
                    Ply Combinations:
                    0,6 Limba
                    0,6 Limba
                    Carbon
                    4,0 Balsa
                    Carbon
                    0,6 Limba
                    0,6 Limba
                    More informations for this technology: DOTEC Technology
                    http://donic.com/index.php?screen=ds...reeNodeID=1259

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X