Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Activitatea antrenorilor

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Activitatea antrenorilor

    Daca cineva shtie vreo persoana din cadrul federatiei care se ocupa de activitatea antrenorilor il rog frumos sa ma contacteze.Sunt niste chestii foarte interesante ce trebuie sa le afle.
    Primorac Carbon
    FH Dignics 09C
    BH JOOLA MAXX

  • #2
    Daca sunt interesante...n-am putea sa le aflam si noi ?

    Comentariu


    • #3
      un lucru interesant care ar fi de adus la cunostinta ar fi urmatorul FRTM nu este condus de cristinel romanescu ci de o cu totul alta persoana care se crede fac totum,numele lui tastatura calculatorului meu nu o accepta

      Comentariu


      • #4
        Si cum fac ca ceea ce am de zis sa ajunga la urechile unei persoane avizate din cadrul federatiei!!!!!!!!
        Primorac Carbon
        FH Dignics 09C
        BH JOOLA MAXX

        Comentariu


        • #5
          [quote="pingpong"]un lucru interesant care ar fi de adus la cunostinta ar fi urmatorul FRTM nu este condus de cristinel romanescu ci de o cu totul alta persoana care se crede fac totum,numele lui tastatura calculatorului meu nu o accepta . Am auzit ca dl Romanescu a fost un mare jucator de tenis de masă ( mai bun sau nu decit Creanga sau Crisan chiar ca nu stiu ) si de aceea nu cred ca la experienta dinsului nu poate fi nr. 1 in FRTM / Este un om puternic, doar este la al doilea mandat /Cit despre ce spui ca se intimpla la fete nu cred ca ele pot fi nemutumite pentru ca ma uit pe internet si le vad la foarte multe concursuri organizate de ETTU si ITTF , mai putin in CONGO unde spui ca pot emigra /// Asadar ,mai multe detalii din partea ta nu ar strica ( nu cred ca tastatura calculatorului tau nu poate scrie un nume romanesc , doar nu este vorba despre un emigrant chinez sau japonez / ) Mingea a trecut fileul pe masa ta /

          Comentariu


          • #6
            Stati un pic ca io nu am deschis topicu asta ca sa il laudati sau nu pe romanescu.Shi de ce nu dati cartile pe fata !!!!!De cine va este frica!!!!???
            Atat am avut de spus!!!!!
            Primorac Carbon
            FH Dignics 09C
            BH JOOLA MAXX

            Comentariu

            Procesare...
            X