Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Michael Maze Gold

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Butterfly Michael Maze Gold

    Salutare tuturor ,
    Sunt nou aici pe forum, si vi-as cere ajutorul in legatura cu achizitionarea unei palete. Nu sunt la nivel extraordinar ... deci nu cred ca as putea stapani o paleta profi, dar ma consider la un nivel mediu ... si as vrea sa imi imbunatatesc anumite tehnici si v-as intreba ce paleta ar trebui sa folosesc ?
    Butterfly Michael Maze Gold este buna pentru ce as vrea eu ?
    multumesc anticipat !

  • #2
    Re: Butterfly Michael Maze Gold

    Nu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poti deveni un mester bun doar daca lucrezi cu scule bune. Doua fete SH mediu uzate si un lemn ALL+ e o scula de 10 ori mai buna decat orice paleta asamblata gen METRO si s-ar putea sa iesi si mai ieftin. Iti propun sa rasfoiesti topicul despre vanzari si cumparari, cauta un lemn de categoria celui mai sus amintit, si apoi poti sa ceri un sfat concret despre fete. Vei primi cu nemiluita, caci oameni priceputi si binevoitori sunt destui pe acest forum si fete nefolosite si mai multe... prin sertare
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Re: Butterfly Michael Maze Gold

      La banii pe care ii platiti pe un asemenea produs puteti gasi ceva, aici pe forum, la un mare domn... Dl Gelu Popescu.
      Priviti aici: viewtopic.php?f=14&t=2906&p=35658#p35658
      Luati legatura cu domnia sa si sigur nu va va parea rau.
      Nu este singurul....dar pare o oferta absolut OK si este mult peste ceea ce aveati dvs in vederi.

      Comentariu

      Procesare...
      X