Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cautam jucator

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de filo
    Pai eu ma gandeam ca daca iei oricare dintre primii 10-15 si ii bagi intr-un program de antrenament normal (de performanta) nu ar fi nici o problema pentru acestia sa joace in divizia B dupa 5-6 luni.
    Asa da! Sunt de acord cu tine la asta!
    Blade: Butterfly Photino
    Fh: Butterfly Tenergy 05
    Bh:Yasaka Rakza 9

    www.lovetodance.ro

    Comentariu


    • #27
      dupa 5-6 luni de antrenament in Divizia B??

      atunci si eu joc deja la voi in Divizia B *lol* :P

      deci nu stiu cum sa spun dar, aici sint chiar ca cred altfel ligele. deci se poate intimpla sa dai de unul cu anti sau cu paleta de pe "pazvanti chiorul" care nu se misca deloc si mai are si burta de nusi mai vede picioarele omul, si te termina, chiar sa poti tu topspinul fara probleme

      deci aici sint 11 ligi!!! numai asa ca exemplu deci dupa 5-6 luni de antrenament si cu talent, nu ajungi aici asa de repede...de la o anumita liga, pina si copiii de 10 ani sint cu lipiciul dupa ei. iti zboara mingile pe linga urechi de nu stii cum te cheama!!

      egal baietii!!! noi cautam unul cu cit mai tinar mai bine, si bun sa fie!!!
      TSP => Balsa 8,5
      Andro => PLASMA 380 1,8 1-2 Straturi
      Andro => PLASMA 380 1,6 1-2 Straturi
      Lipici => Stiga Energy

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de neuling
        dupa 5-6 luni de antrenament in Divizia B??
        atunci si eu joc deja la voi in Divizia B *lol* :P
        deci nu stiu cum sa spun dar, aici sint chiar ca cred altfel ligele. deci se poate intimpla sa dai de unul cu anti sau cu paleta de pe "pazvanti chiorul" care nu se misca deloc si mai are si burta de nusi mai vede picioarele omul, si te termina, chiar sa poti tu topspinul fara probleme
        deci aici sint 11 ligi!!! numai asa ca exemplu deci dupa 5-6 luni de antrenament si cu talent, nu ajungi aici asa de repede...de la o anumita liga, pina si copiii de 10 ani sint cu lipiciul dupa ei. iti zboara mingile pe linga urechi de nu stii cum te cheama!!
        egal baietii!!! noi cautam unul cu cit mai tinar mai bine, si bun sa fie!!!
        De acord cu tine! Sunt tot felul de jucatori! Dar, tu din cate ai zis ... nivelul de acolo este la nivelul diviziei B la noi nu? Am si eu o intrebare! Tu de unde stii care este nivelul diviziei B la noi daca zici ca esti plecata de multi ani in Germania! Sunt cativa jucatori de pe forum, care dupa 5-6 luni de antrenament pot face fata cu brio nivelului de joc din divizia A! Eu ma refer la 5-6 luni de antrenament 1-2 zile pe saptamana ... ca daca se fac antrenamente zilnice ... dupa o luna de zile, eu unul zic ca pot juca la un nivel mult peste divizia B si cred ca mai sunt cativa jucatori care pot face chestia asta! Numai ca e aproape imposibil de realizat datorita multor factori: Facultatea la mine si la alti studenti sau elevi, serviciul la multi altii!
        Blade: Butterfly Photino
        Fh: Butterfly Tenergy 05
        Bh:Yasaka Rakza 9

        www.lovetodance.ro

        Comentariu


        • #29
          (at)bebe

          nu stiu ai dreptate! numai mii se pare foarte scurt timpul de 5-6 luni. nu vreau pe nimeni sa supar sau sal ating cumva.

          deci pe Crisan il cunosc toti, pe Florea la fel. restul jucatoriilor din Romania inafara de citva care sint la cluburi mai mici, pe nimeni!! asa ca, faceti reclama baietii!!
          TSP => Balsa 8,5
          Andro => PLASMA 380 1,8 1-2 Straturi
          Andro => PLASMA 380 1,6 1-2 Straturi
          Lipici => Stiga Energy

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de neuling
            (at)bebe
            nu stiu ai dreptate! numai mii se pare foarte scurt timpul de 5-6 luni. nu vreau pe nimeni sa supar sau sal ating cumva.
            deci pe Crisan il cunosc toti, pe Florea la fel. restul jucatoriilor din Romania inafara de citva care sint la cluburi mai mici, pe nimeni!! asa ca, faceti reclama baietii!!
            eu ziceam de jucatorii din circuit care au turnee destule in picioare, stiu ce-i ala topspin si retopspin, iarba, serve, retur de serve etc si nu ma refeream la orice jucator, deci 5-6 luni de antrenament profesional ar face diferenta........

            Cei pe care i-am recomandat eu sunt peste acest nivel!!!

            Comentariu


            • #31
              filo??

              Postat în original de filo
              Eu iti propun o chestie.
              Ii adunam pe toti cei interesati, si facem un turneu cu acestia, ii filmam in concurs si iti trimitem video cu toti participantii si tu poti chema pe primul sau primii 2-3 la teste.
              Ca lista de jucatori buni care activeaza in circuitul nostru sau au participat in diviziile din Romania eu pot face o lista:
              Bodeanu Mihai-(liderul la zi al campionatului Romaniei de amatori)București
              Ruban Daniel-(fost jucator divA)București (el a jucat si in Belgia ca jucator impreuna cu sotia lui care este jucatoare de nivel foarte bun de asemenea)
              Dinu Gheorghe-(fost jucator divizie)București
              Acsinia Catalin-(fost campion national de amatori la juniori)Suceava
              Soos Dezso-Cluj
              Rusu Stefan (fost jucator divA)-Cluj
              Iusan Mircea (fost jucator divA)-Cluj
              Popute Remus-Oradea
              Horvath Tibi-Oradea
              Mai sunt si alti jucatori de valoare buna, nu stiu cati din acestia sunt disponibili, dupa cum am vazut Acsinia Catalin si-a anuntat deja disponibilitatea. Deci daca vrei ceva de aceasta forma nu ezita sa ma contactezi pe forum.

              (at)filo

              ai facut ceva?


              salutari Dana
              TSP => Balsa 8,5
              Andro => PLASMA 380 1,8 1-2 Straturi
              Andro => PLASMA 380 1,6 1-2 Straturi
              Lipici => Stiga Energy

              Comentariu


              • #32
                Asteptam un semn de la tine.
                Daca doresti sa-l fac il fac numai sa-mi zici cand doresti. Sala de la noi din oras este disponibila. In data de 15 aprilie va fi un turneu in Suceava unde mai multi din cei pe care i-am mentionat vor participa deci il putem face atunci. E ok?

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de filo
                  Asteptam un semn de la tine.
                  Daca doresti sa-l fac il fac numai sa-mi zici cand doresti. Sala de la noi din oras este disponibila. In data de 15 aprilie va fi un turneu in Suceava unde mai multi din cei pe care i-am mentionat vor participa deci il putem face atunci. E ok?
                  ok. *lol*


                  sorry, dar tot asteptam sa vedem ce sa mai intimpla cum joaca b?ietii. si nervii sint cam la p?mint la toti. daca sapt?mina viitoare nu cistiga sau dus planuriile pentru Landesliga.

                  nui nimic vine Florea, am vorbit cu el mainainte *lol* dupa cit am inteles nui sigur daca ramine la Tegernheim. chiar ca ar fii ceva sa joace la noi in liga 6.

                  despre turneul din Suceava: vă doresc la toti mult succes si meciuri frumoase. in Aprilie sint cam multe termine si la noi. si este si WM in Bremen.
                  TSP => Balsa 8,5
                  Andro => PLASMA 380 1,8 1-2 Straturi
                  Andro => PLASMA 380 1,6 1-2 Straturi
                  Lipici => Stiga Energy

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X