Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Andro Kinetic Supreme OFF

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Andro Kinetic Supreme OFF

    http://www.dandoy-sports.com/tabletenni ... ts_id=3293{1}2
    A dat cineva cu el ? Cum se simte ?
    Dar cel OFF- ?
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

  • #2
    Re: Andro Kinetic Supreme OFF

    Face parte din cea mai noua serie de la andro. Fii sigur ca se inscrie in linia generala de pana acum a lemnelor andro. Eu am avut trei pana acum J.M. Saive Kinetic off, Super Core Cell off si Kinetic all+.Acestea au fost lemnele mele din "era" soft, toate caracterizate prin control maxim pentru categoria lor, viteza si un sweetspot mare. Mie mi-au placut foarte mult. Vezi ca organizatorul Amaturului de la Odorhei, G?rg?nyi Levente este distribuitor Andro si are niste preturi incredibile, atat pentru lemne si cat pentru fețe.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Re: Andro Kinetic Supreme OFF

      Postat în original de laky
      Face parte din cea mai noua serie de la andro. Fii sigur ca se inscrie in linia generala de pana acum a lemnelor andro. Eu am avut trei pana acum J.M. Saive Kinetic off, Super Core Cell off si Kinetic all+.Acestea au fost lemnele mele din "era" soft, toate caracterizate prin control maxim pentru categoria lor, viteza si un sweetspot mare. Mie mi-au placut foarte mult. Vezi ca organizatorul Amaturului de la Odorhei, G?rg?nyi Levente este distribuitor Andro si are niste preturi incredibile, atat pentru lemne si cat pentru fețe.
      Mersi fain. Interesante lemnele Andro . Am dat si eu cu un Super Core Cell Off si mi-a placut tare mult. Parca, parca as incerca un Andro , dar am o retinere cu Kineticul ala sa nu ma deranjeze bilutele.
      Blade DHS PG 2
      FH: DHS Hurricane 3
      BH: Stiga Airoc Astro M

      Comentariu


      • #4
        Re: Andro Kinetic Supreme OFF

        Nu deranjaza bilutele. Nici nu le simti, caci sunt f mici si usoare. Se aud doar daca scuturi manerul langa ureche, ca sunetul sarpelui cu clopotei!
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu

        Procesare...
        X