Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TRISORUL

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: TRISORUL

    rares nu am nimic cu tine si nici cu sport kombat... eram si eu "ironic" ca si tine, iti acord acelasi respect pe care il acorzi si tu
    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

    Comentariu


    • #52
      Re: TRISORUL

      Dupa valoarea jucatorilor inscrisi in AMTM se poate spune ca e la fel de puternica daca nu cumva depaseste valoarea din B. Cred ca nu degeaba s-a spus ca din primi 30 din amatur s-ar putea alege cateva echipe care ar face fata cu brio in B. Daca nu si mai sus.
      Poate ne lumineaza, cu comentari atat cei care participa, cat si observatori care urmaresc campionatul.?
      Chiar il rugam pe dl.Patrik sa-si expuna parerea pertinenta daca timpul ii permite.
      Sa auzim de bine,sa ne vedem sanatosi.

      Comentariu


      • #53
        Re: TRISORUL

        Postat în original de lica
        Hmmmm,aceasta expresie stiu ca o are un anumit personaj cu orientari sexuale dubioase..(gay)...oare sa ai si tu aceleasi orientari?!?
        dom' lica, eu nu stiu cine i alex ciobanu, nu l am mai vazut de cativa ani, nu este partenerul meu - de dublu-.....
        dar... dom' lica, nu mai urmariti domne' emisiuni d'astea, sau e si dansul legitimat (adica personaju')....

        Comentariu


        • #54
          Re: TRISORUL

          Postat în original de Dragomir Paul
          Cu sau fara certuri vreau sa stiti ca in clipa in care ve-ti dori sa va antrenati si nu gasiti locuri, la Galați ve-ti fi mereu primiti cu bratele deschise cu sau fara antrenori, cu sau fara cazare...
          dom' paul, noi stim, chiar sambata trecuta, cand nu gaseam masa libera, le propuneam baietilor sa ne urcam in masina si sa dam o fuga la galati, dar poate venim marti, noi jucam de obicei de la 15.00 la 18.00

          Comentariu


          • #55
            Re: TRISORUL

            Postat în original de FlorinBN
            Tot am aflat ceva interesant din topicul asta, nu stiam de site-ul din linkul de mai sus. Se pare ca Sport Kombat 1 va intra in B.
            cu toata modestia, pot afirma ca ni i s a propus intrarea in "B" de acum 2 ani, parca in primul an sau al doilea in care SP a iesit campioana nationala amatur (merci, multumesc, merci), dar :
            - iti trebuie bani
            - iti trebuie timp
            - iti trebuie antrenament cat de cat (asta pentru a intra cumva in esalonul superior, nu doar sa fi in B)
            - si nu in ultimul rand, nu prea am vrut tocmai datorita implicatiilor socio-politice
            si desigur, este mai placut sa fim campioni in bucuresti...., chiar daca anul trecut am iesit pe locul 2 (a fost un caz izolat, fan ele sa nu se impacienteze )

            Comentariu


            • #56
              Re: TRISORUL

              unde dai si unde crapa....
              a-ti transformat acest topic(ca multe altele) in rafuieli personale
              una si cu una fac doua...
              daca nu este suspendat si meciurile lui cs unirea alba iulia date pierdute
              frtm i-si va da din nou in petic ca in multe cazuri
              ce faceti voi cu el in amatur,calificari,onoare,promotie,sector etc.
              e treaba voastra
              pe noi ne preocupa interesul echipei noastre si sustinem ca regulamentul a fost incalcat
              ce spuneti voi ca amtm nu apartine de frtm?
              amtm-ul nu poate exista fara frtm,logic nu?

              Comentariu


              • #57
                Re: TRISORUL

                Legitimarea dubla in toate sporturile duc la pierderea meciurilor echipei care a folosit jucatorul in cauza. Cat si retroactiv in care a fost folosit pe foaia de arbitraj.[Chiar ca rezerva]
                EXCEPTIE-Doar juniori care activeaza atat la juniori cat si la seniori si echipele nu au aceasi denumire beneficiaza de dreptul de dubla legitimare cu acordul federatiei.
                MENTIUNE-Jucatorul in cauza primeste a doua legitimatie pe acelasi nume si pe aceasi serie de legitimare acceptul de joc la seniori la clubul sau asociatia sportiva.!!!

                Comentariu


                • #58
                  Re: TRISORUL

                  Nu as fi intervenit pt ca este un subiect destul de vechi.Dar fara intentia de a jigni pe cineva nu mai faceti afirmatii despre lucruri pe care nu le cunoasteti f bine . Nu se elibereaza nici o alta legitimatie in cazul unui junior care joaca cu dubla LEGITIMARE nu legitimatie, ci pe cea existenta se pune viza frtm cu specificatia :dubla legitimare-valabila un an de zile

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X