Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete pentru Stiga Clipper Wood

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Fete pentru Stiga Clipper Wood

    Am revenit, eram dator cu un raspuns despre fetele alese Stiga Neos Tacky si Neos Sound. De Neos Sound sunt multumit, dar de Neos Tacky, NU. Exact cum a spus Visco, aceste fete sunt o specializare. Ori fi ele bune, dar eu nu ma ridic la nivelul lor. Tacky respinge in jos, cred ca sunt bune de pus capac, cand joci impotriva unor jucatori care dau topspin ca lumea, nu "imitatie". Eu nu stiu sa "ma joc" cu ele. Am dat la mingi in fileu de-mi venea sa-l rup. Concluzionand, nu va luati asa ceva decat daca stiti despre ce e vorba si ati mai jucat cu asemenea fete.
    Numai bine.

    Comentariu


    • #27
      Re: Fete pentru Stiga Clipper Wood

      Nu intotdeauna imi pare bine sa am dreptate.
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #28
        Re: Fete pentru Stiga Clipper Wood

        Si ca sa zic si eu ceva , nu sunt multumit de combinatia Bryce FX + Clipper. Greu , greu de dat spin. Cred ca baiul e totusi Clipperul . S-ar putea sa il domine fetele . Se confirma cred ce ziceam . Pe clipper merg fete mai tari dar cu buna aderenta, care sa "ajute" la spin.
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu


        • #29
          Re: Fete pentru Stiga Clipper Wood

          Postat în original de Maci
          Am revenit, eram dator cu un raspuns despre fetele alese Stiga Neos Tacky si Neos Sound. De Neos Sound sunt multumit, dar de Neos Tacky, NU. Exact cum a spus Visco, aceste fete sunt o specializare. Ori fi ele bune, dar eu nu ma ridic la nivelul lor. Tacky respinge in jos, cred ca sunt bune de pus capac, cand joci impotriva unor jucatori care dau topspin ca lumea, nu "imitatie". Eu nu stiu sa "ma joc" cu ele. Am dat la mingi in fileu de-mi venea sa-l rup. Concluzionand, nu va luati asa ceva decat daca stiti despre ce e vorba si ati mai jucat cu asemenea fete.
          Numai bine.
          S-ar putea sa fie fetele tale diferite intre ele la saritura. Asta te poate deruta. Incearca si skimba pune Sound pe fh si tacky pe rever. Iar daca cu tacky tot dai in fileu incearca si lungeste traiectoria mainii , poate executi doar jumatati de lovitura.Perie mai mult mingea cu tacky. Condu-o dincolo de fileu nu o plezni.
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • #30
            Re: Fete pentru Stiga Clipper Wood

            Multumesc Visco. Multumesc Vali, voi incerca ceea ce mi-ai indicat, azi am mai dat cateva mingi cu paleta si parca usor, usor...incepe sa ma mai asculte. Daca voi ajunge sa-mi schimb parerea, voi scrie aici.
            Numai bine.

            Comentariu


            • #31
              Re: Fete pentru Stiga Clipper Wood

              Postat în original de Maci
              Multumesc Visco. Multumesc Vali, voi incerca ceea ce mi-ai indicat, azi am mai dat cateva mingi cu paleta si parca usor, usor...incepe sa ma mai asculte. Daca voi ajunge sa-mi schimb parerea, voi scrie aici.
              Numai bine.
              Mai ai rabdare putin , fetele mai lipicioase sunt mai ciudate la inceput ,dar odata ce le-ai prins gustul nu le mai lasi. In plus stai linistit, daca nu ai trial pt selectie la mondiale ( ) de ce te grabesti ?
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu


              • #32
                Re: Fete pentru Stiga Clipper Wood

                Corect Vali, mondiale
                Numai bine la toata lumea!

                Comentariu

                Procesare...
                X