Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

un sfat achizitionare masa de tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • un sfat achizitionare masa de tenis

    salut as vrea si eu cateva sfaturi pt achizitionarea unei mese de tenis. bugetul ar fii intre 400 - 500 ron ,nu stiu de care sa iau de interior sa de exterior ce diferente sunt intre cele de interior si cele de exterior? (deja mam obisnuit pe masa de exterior care joc in fiecare zii ,iar cand trec pe alta masa mai ales de interior nu prea imi mai iese jocul ,ce sfaturi imi dati?)masa o voi tine intr-un garaj . pana acum am mai jucat pe o masa de exterior intr-un bar dar mam saturat sa ma tot duc pana acolo si sa cert cu aia sa faca liniste etc. da era sa uit. momentan am o paleta joerex primita cadou cu ea mam invatat cat de cat, dar marti imi da un prieten o paleta butterfly lemn + fete nu stiu daca o sa ma obisnuiesc cu ea pt ca am mai jucat cu butterfly si parca mingea se ducea prea tare etc nu prea stiu eu miscarile corecte cu rever etc dar ma descurc cat de cat
    Lemn : Yasaka Sweeden Classic
    Fh : Butterfly bryce
    Bh : Butterfly bryce

  • #2
    Re: un sfat achizitionare masa de tenis

    in bugetul tau se incadreaza o masa gen metro, carrefour etc. de interior! Cele de exterior fiind date cu lacuri speciale pentru protectie uv si apa, costa mai mult si chiar altereaza saritura mingiei! Daca o tii in garaj nu vei avea probleme. Succes!
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu

    Procesare...
    X