Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

    Salut! De curand m-am hotarat sa achizitionez setup-ul mentionat in topic de la dl Gelu (si prin intermediu acestul topic tin sa ii multumesc pentru promptitundinea si sfatul pe care mi l-a dat). Momentan inca nu am intrat in posesia noii mele "jucarii" , pentru ca momentan dupa cum stiti, noile fețe vin la sfarsitul lunii. As dori si eu o parere despre acest setup, daca l-a probat cineva, cum se simte, daca alegerea pe care am facut-o este una buna, daca nu, sfaturi in legatura cu ce ar trebui sa mai schimb, eu ma gadeam sa achizitionez si o pereche de joola energy E-xtra, pentru ca am vazut ca dl VISCO este f multumit de ele... si sincer mor de nerabdare sa "dau" cu ea, si de aceea vreau sa imi impartasiti dvs care a-ti avut ocazia, ce a-ti simtit, cum se simte lemnu, cum sare din fețe, cum se comporta la loop, la topspin, la chop, etc...
    Cu stima si toate cele bune!

  • #2
    Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

    Combinatia este la superlativ. Poti sa uiti linistit, de orice altceva. Dl. Gelu ti-a facut cea mai buna combinatie posibila. Daca asta nu-ti place, nu-ti mai place nimic.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

      Postat în original de VISCO
      Combinatia este la superlativ. Poti sa uiti linistit, de orice altceva. Dl. Gelu ti-a facut cea mai buna combinatie posibila. Daca asta nu-ti place, nu-ti mai place nimic.
      Va multumesc mult d-le VISCO pentru raspuns.Nu ma indoiesc de aceasta combinatie, am avut ocazia sa probez "dau" cu aceste fețe pe un TSP Balsa 8.5 cateva minute , si m-am indragostit de ele pe loc. Eu voiam sa aflu si parerile celor care au testat acest setup, si sincer, sunt nerabdator sa aflu cum se simte lemnul... ce senzatie ai.... stiti si dvs cum este cand astepti cu nerabdare ceva.... sunt ca un copil care abia asteapta seara de craciun si isi tot bate parintii la cap sa ii spuna ce i-a cumparat... , asa sunt si eu acum, doresc macar sa imi potolesc "setea" cu ceva informatii...

      Comentariu


      • #4
        Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

        Eu le-am avut pe amandoua dar pe rand , nu impreuna. Am invatat insa sa apreciez setupurile si dupa fiecare componenta in parte.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #5
          Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

          ...combinatia din semnatura e senzationala !!!
          Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
          DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
          Just do it !

          Comentariu


          • #6
            Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

            este exceptionala,ca de altfel majoritatea combinatilor daca sti tenis,altfel iei bataie cum am luat eu la topoloveni.mentionez ca am septear,vega pro si yanus pe bh.

            Comentariu


            • #7
              Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

              Va multumesc pentru raspunsuri... pana la urma am sa astept sa imi vina "copilasul" si am sa vad cum am sa o simt la masa de joc. Sper sa ma ajutati si cu alte ocazii, daca am sa mai fiu in ceata cu cate ceva....
              Inca doua intrebari as vrea sa mai pun...
              1. Ar trebui cumva sa imi tratez lemnul cu rasini pe cant?
              2. Noile fete XIOM Vega Europe cum se comporta la socurile mecanice? Sunt foarte fragile sau sunt cat de cat rezistente?
              Cu stima si toate cele bune!

              Comentariu


              • #8
                Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

                1.Trateaza numai daca sti ca lovesti masa des.
                2. Nu am incercat.
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #9
                  Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

                  Postat în original de VISCO
                  1.Trateaza numai daca sti ca lovesti masa des.
                  2. Nu am incercat.
                  Masa nu obisnuiesc sa o lovesc insa fețele le mai ating din cand in cand, nu tare, doar atingeri, la topspinurile pe care le dau de deasupra mesei... Uff... am sa incerc sa fiu cat mai atent

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Pareri despre Nittaku Septear cu Xiom Vega Europe Max

                    La fel si pretul, tot unul senzational, banuiesc....
                    Gionis Def
                    Palio CK531A
                    Rakza 7 soft

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X