Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

    A jucat cineva cu cele doua lemne? Ma intereseaza o comparatie intre ele. Din toate punctele de vedere.
    Multumesc

  • #2
    Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

    Cauta bine pe forum ca am vazut o discutie pe aceasta tema, ba parca era si Kokutaku Stay Sher comparat.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

      Am cautat, dar nu am gasit nimik. O sa mai incerc...

      Comentariu


      • #4
        Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

        Vino acum vineri seara la sala de la IULIUS-MALL ,sa-ti dau lemnul meu DONIC WALTNER DODEC HINOKI care are pe el fata donic baracuda sa vezi cum respinge.Este paleta mea de antrenament.Daca nu poti vineri seara ,ramane in cursul zilei de sambata,ai acolo afisat nr.meu de telefon.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #5
          Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

          Vezi aici: viewtopic.php?f=2&t=2668&p=31891&hilit=septear+dot ec+hinoki#p31891
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

            Postat în original de PRIZA TOK
            Vino acum vineri seara la sala de la IULIUS-MALL ,sa-ti dau lemnul meu DONIC WALTNER DODEC HINOKI care are pe el fata donic baracuda sa vezi cum respinge.Este paleta mea de antrenament.Daca nu poti vineri seara ,ramane in cursul zilei de sambata,ai acolo afisat nr.meu de telefon.
            Excelent. Nu o sa pot veni vineri seara, dar sambata da. Multumesc. Ne vedem sambata.

            Comentariu


            • #7
              Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

              Postat în original de grasomega
              Da, intre timp am gasit si eu topicul. Dar as vrea si alte detalii daca se poate... oricum, se pare ca voi putea incerca Dotecul Hinoki. Cu Septear deja am jucat. Deci o sa pot face o comparatie.
              Multumesc oricum.

              Comentariu


              • #8
                Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

                eu am si septear si dotec hinoki.
                mie mi se pare ca dotecul are viteza mai mare si control mai bun

                Comentariu


                • #9
                  Re: Nittaku Septear vs Donic Waldner Dotec Hinoki

                  Am reusit sa joc si eu cu Dotec Hinoki (cu fata Baracuda). Pot spune ca punctajele oferite de DONIC la DOTEC HINOKI si DOTEC PERSSON OFF, sunt foarte realiste. Diferenta de viteza, si control, sunt foarte mici intre cele doua. HINOKI sta mai bine cu putin decat DOTEC PERSSON OFF atat la control cat si la viteza. Mentionez ca ambele au fost echipate cu BARACUDA.
                  In ceea ce priveste DOTEC HINOKI vs SEPTEAR, impresia mea este ca stau cam la fel la capitolul control, DOTEC-ul avand o viteza in plus. Un punct in plus pentru DOTEC si pentru maner (Bineinteles, asta e o chestie de preferinta).

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X