Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

boost tx

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • boost tx

    As vrea sa imi cumpar aceasta fata, dar mai intai as dori sa vad ce impresii v-a facut celor care ati probat-o.Orice impresie este binevenita.(greutate,durabilitate,preluari,capace, topspin)
    Multumesc
    Timo Boll Alc
    FH:Acuda S1
    BH:Acuda S2

  • #2
    Re: boost tx

    chiar nu a incercat nimeni?
    Timo Boll Alc
    FH:Acuda S1
    BH:Acuda S2

    Comentariu


    • #3
      Re: boost tx

      Am incercat-o eu.
      Este o fata avansata - probabil echivalentul lui Tenergy 05 in termeni de viteza si necesar de experienta pentru stapanire.
      Rapida, energica, spin mult, medium-throw, usoara, dar mai grea decat Boost TC.
      Buna la preluari, cu control mare. Perfecta la capace. Pentru topspin este o fata avansata, care necesita o miscare pe masura pentru a ingropa mingea. Incheietura trebuie sa lucreze mult aici.
      As zice ca este cam neiertatoare cu greselile. Daca nu pui paleta la unghiul perfect, ai gresit cu siguranta.
      Despre durabilitate - cred ca este destul de durabila. Nu stiu ce se intampla daca dai constant tare cu ea, dar am vazut ca dezvolta foarte greu acea pata mata in zona "fierbinte".
      In concluzie: o fata avansata pentru jucatorii avansati, cu lovituri exersate, care nu gresesc unghiul paletei sau forta loviturii.
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Re: boost tx

        Multumesc frumos.
        Timo Boll Alc
        FH:Acuda S1
        BH:Acuda S2

        Comentariu

        Procesare...
        X