Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

speed glue - proprietati

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • speed glue - proprietati

    am auzit pe cineva vorbind ca speed glue nu ofera doar viteza ci si spin....? Este adevarat? Eu stiam ca dupa ce lipesti cu speed glue mingea doar sare mai tare nu ia mai mult spin dupa ce o lovesti. Am niste fete care sunt pt lipici pe baza de apa dar mingea nu sare prea tare si ma gandeam sa pun speed glue pe ele dar as fi curios daca castigi si spin la o astfel de lipire
    nitaku septear
    Joola Energy

  • #2
    Re: speed glue - proprietati

    Speed glue inmoaie de fapt buretele fetelor si printr-un buret moale mereu obtii si mai mult spin
    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

    Comentariu


    • #3
      Re: speed glue - proprietati

      multumesc mult
      nitaku septear
      Joola Energy

      Comentariu


      • #4
        Re: speed glue - proprietati

        Postat în original de nicu85
        Am niste fete care sunt pt lipici pe baza de apa dar mingea nu sare prea tare si ma gandeam sa pun speed glue pe ele dar as fi curios daca castigi si spin la o astfel de lipire
        Ai grija ca la aceste tipuri de fețe dupa ce ai sa le lipesti de cateva ori cu speed glue, se vor deteriora ( proprietatile ) cu o viteza foarte mare!
        Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
        FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
        BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          Re: speed glue - proprietati

          SG inmoaie fetele si le si tensioneaza , fata devine mai moale dar si mai elastica
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • #6
            Re: speed glue - proprietati

            dejavantajul ar fi deci ca fetele se uzeaza mai tare la folosirea speed glue. cu toate ca se castiga viteza si spin. Multumesc
            nitaku septear
            Joola Energy

            Comentariu

            Procesare...
            X