Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

    PREZENTARE TURNEU:
    DATA:SAMBATA 5 IUNIE ORA 10
    LOCA?IE:SALA DE TENIS DE MAS? A ?COLII DIN DUMBRAVI?A
    NR DE MESE :4 JOOLA ROLLOMAT
    TAXA DE PARTICIPARE:25 LEI
    NR MAXIM DE JUCATORI :40
    CUPE,MEDALII, DIPLOME ETC
    PERSOANA DE CONTACT:PEIOV PETRU :TEL:0724168034
    LA ACEST CONCURS POT PARTICIPA MEDICI,MEDICI VETERINARI ,ASISTENTI,TEHNICIENI DENTARI.
    INSCRIEREA SE VA FACE PE BAZA UNUI ACT CE SA DOVEDEASCA STUDIILE CU PROFIL MEDICAL

  • #2
    Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

    CLASAMENT:

    Comentariu


    • #3
      Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

      se tine turneul????

      Comentariu


      • #4
        Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

        In principiu turneul se tine,dar este posibil sa nu se tina din lipsa de participanti ,adica de "cvorum".Tineti legatura cu organizatorul telefonic si pe joi-vineri se va stii exact acest lucru.Si pe aceasta cale indemn potentialii jucatori care indeplinesc criteriile enumerate in anuntul concursului sa se inscrie la aceasta rubrica sau sa-i telefoneze organizatorului daca va participa sigur la acest turneu medical.In caz ca ne adunam 15-25 participanti,atunci turneul se va tine conform afisului.Deci:CIOBANU GABRIEL-VATRA-DORNEI.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #5
          Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

          piri nu tineti duminica in 6 iunie?? ... ca in 5 mergem cei din arad la oradea la salonta la turneu de tip A si s-ar putea sa ne strangem pe duminica sa venim si la voi :P

          Comentariu


          • #6
            Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

            Postat în original de victor.arad
            piri nu tineti duminica in 6 iunie?? ... ca in 5 mergem cei din arad la oradea la salonta la turneu de tip A si s-ar putea sa ne strangem pe duminica sa venim si la voi :P
            Nu se poate,acest turneu este anuntat pe site de peste 1 luna,vin persoane la el de la distante mari.Mai degraba sa se amane turneul de la SALONTA ,care a fost anuntat dupa al nostru pentru data de duminica 06-05-2010.Pentru voi aradenii SALONTA este la o azvarlitura de ...2 palete si o minge de 3*(adica daca dai un topspin puternic intr-o minge aflata pe o masa la ARAD,o poti recupera cu putin efort la ..SALONTA.).
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

              domnu ciobanu, stati linistit ca victor avram este visator, el nu este doctor, a incurcat borcanele
              Blade: VECHITURA CU 70 LEI
              FH: FATA DE ROATA DE MASINA
              BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

              Comentariu


              • #8
                Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                Turneul Amatur-med Timișoara se amana din cauza lipsei de participanti.
                Ramane sa vorbim pe forum si sa stabilim o alta data.Multumesc.

                Comentariu


                • #9
                  Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                  Wow, deci este posibil ca pana la urma sa ajung si eu? De fapt, depinde de data la care se va reprograma, dar ala mic al meu trebuie sa mearga la nu stiu ce olimpiada de stiinte la Oradea, intre 1-7 aug, deci in principiu as putea sa fiu prin zona atunci...
                  Haideti sa incercam sa ne sincronizam, desi este greu cu perioada de vara (concedii...) poate ca pana la urma reusim sa ne adunam la o aspirina Poate ca reusim sa mai comunicam pe cale bucala la Mangalia, dar ar fi bine sa incercam si aici, pe forum, sa vedem cum stam, in principiu.
                  Si, pe de alta parte, daca noi chiar reusim sa facem si editia a 2-a a acestui concurs pt medici, va imaginati cat se vor oftica fostii, actualii si viitorii pacienti Stiu eu vreo doi aici, la Brăila
                  Iulian Toma

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                    Cel mai bine ar fi sa vorbim intre noi si sa ne alegem o data care sa ne convina la toti.

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                      OK, de acord sa vorbim la Mangalia, peste 2 sapt? Sper sa veniti cat mai multi...
                      Dar, intre timp, de ce nu se inscrie nimeni la cuvant aici, pe forum? este foarte simplu, in acest mod putem vedea care poate si vrea sa vina si in ce perioada ar putea fiecare sa participe. In acest fel, putem pune apoi lucrurile cap la cap si vedem ce iese.
                      Iulian Toma

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                        S-ar parea ca suntem cam 4-5 jucatori prezenti aici pe forum care citim aceasta rubrica adresata concursului nostru.I-as indemna si pe altii din breasla medicala sa-si sustina punctul de vedere si poate pana la urma sa gasim solutia salvatoare sa se tina acest concurs.Ii multumesc si pe aceasta cale d-nului DRAGOMIR PAUL care s-a oferit sa ne puna sala dumnelui de la Galați la dispozitie sa ne tinem concursul nostru,dar este bine sa mai schimbam locatia si astfel sa vina si alti concurenti din localitatile invecinate noii locatii.Deci inafara de mine,NOROCEL,DR.TOMA,PUJOCU-CLUJsi dr.PEIOV PETRU ,asteptam cu interes si opiniile altor jucatori de tenis de masă din tara ,evident din breasla medicala sa intervina.Curaj domnilor chiar daca sunt vremuri de criza.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                          D-nul Ciobanu, un loc potrivit pentru un turneu dedicat personalului medical ar fi in nucleul tarii( Sibiu ori Brașov dupa parerea mea)...Poate in asa fel s-ar strange mai multi jucatori..in aceste conditii,eu facand parte din membrana tarii,vin si cred ca pot sa-i aduc si pe dr.Mugur,Igor si alti doritori.Nu promit insa de Bacalbasa ca este ocupat cu tunsul cainilor din parcul spitalului.
                          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                            Sambata, la Topoloveni, mai vine careva implicat in domeniu? Am mai putea pune cat de cat lucrurile in rezonanta...
                            Iulian Toma

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                              Aoleu, incep sa-mi raspund singur?
                              NU am gasit pe nimeni la Topoloveni care sa se implice in topic, desi am vazut ca sunt destul de multi care sa fie interesati, asa, in mod periferic... Poate ca totusi la Mangalia vom fi mai multi si vom reusi sa mai punem lumea la cale, ce spuneti?
                              Si, de altfel, este chiar asa de greu sa posteze fiecare dintre cei oarecum interesati de subiect un mesaj in care sa-si arate optiunea? Inertia asta ma omoara cu zile...
                              Iulian Toma

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                                Topoloveniul ar fi o solutie buna.dar,nu de noi 2 depinde d-nul Toma...
                                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: TURNEU B" AMATUR-MED EDITIA A II-a TIMISOARA

                                  Postat în original de noro
                                  Topoloveniul ar fi o solutie buna.dar,nu de noi 2 depinde d-nul Toma...
                                  Unde dai si unde crapa! Noro, citeste inca o data ce a scris dl. Toma, te rog!
                                  www.clubarena08.ro

                                  Comentariu

                                  Procesare...
                                  X