Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Se deschide scoala de ping pong "Topspin"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se deschide scoala de ping pong "Topspin"

    Salutare

    Din data de 05.06.2006 se deschide in cadrul complexului BNR (parter, fosta sala de lupte) Scoala de Ping pong "Topspin".
    Se pot inscrie atat copii cat si adulti care vor sa invete sau sa se perfectioneze in acest sport.
    Tarife:
    abonament lunar 300 RON - 12 sedinte x 1,5h
    sedinta 40 RON - 1,5 h
    Sedintele includ sala, mingii, parteneri profesionisti sau robot.
    Program:
    Luni - Vineri : 11 - 19
    Sambata: 8 - 12 si 16 - 20
    Duminica: 8 - 12


    Pentru mai multe detalii si inscrieri sunati la: 0722 - 291459 sau trimiti e-mail la ggp(at)mymail.ro

  • #2
    BRAVOOOOO!!!! In sfarsit ceva "profesionist" si pentru amatori. Felicitari si la cati mai multi inscrisi. Eu unul voi veni cu siguranta.
    Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
    FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
    BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

    Comentariu


    • #3
      Asta chiar e o veste buna. Bravos !!!

      Comentariu


      • #4
        va asteptam pe toti cu mare placere

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de gabi p
          va asteptam pe toti cu mare placere
          Ti-am trimis deja un mail.
          Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
          FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
          BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

          Comentariu


          • #6
            He he . Acea scoala se deschide chiar de ziua mea Bravo voua si mult succes.
            Lemn : Donic Crisan Titanium
            FH : Donic Sonex JP : rosu
            BH : Donic Sonex : negru
            www.versuri-muzica.tk

            Comentariu


            • #7
              La multi ani cu anticipatie

              Comentariu


              • #8
                Mersi mult
                Lemn : Donic Crisan Titanium
                FH : Donic Sonex JP : rosu
                BH : Donic Sonex : negru
                www.versuri-muzica.tk

                Comentariu


                • #9
                  Pretul acolo este de antrenament cu partener profesionist, dar daca un jucator are deja partener se reduce pretul?

                  Comentariu


                  • #10
                    Pretul acolo este de antrenament cu partener profesionist, dar daca un jucator are deja partener se reduce pretul?


                    Pretul nu se modifica daca se vine cu alt partener, deoarece partenerii se vor ocupa de aspectele tehnice ale antrenamentului.

                    Comentariu


                    • #11
                      adresa de mail ggp(at)mymail.ro nu merge deocamdata. va rog retrimiteti mesajele pe gabi(at)promed.ro.

                      Comentariu


                      • #12
                        Stiti cumva cine sunt antrenori si eventualii parteneri,multumesc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de pingpong
                          Stiti cumva cine sunt antrenori si eventualii parteneri,multumesc.

                          Atat anternori cat si parteneri sunt Gabi Pantelimon si Dan Oancea. Deasemenea, se va implica si Mihai Parvu in aceasta activitate.

                          Comentariu


                          • #14
                            parvu ?

                            Credeam ca ceva profesionist inseamna mai mult decit un fost jucator mediocru la Unirea Tricolor . Parvu a fost supertalent, mai bun ca Stefan Moraru, Cauri, Onetiu......dar. talentele nu prea pot explica si nu se povesteste in ce fel se va implica

                            Comentariu


                            • #15
                              din pacate vad ca apar si comentarii rautacioase

                              v-ati gandit vreodata ca cei foarte buni (daca persoanele enumerate nu sunt dintre cei mai buni) nu vor sa 'piarda vremea' cu amatorii si cu copiii

                              daca ar fi mai multe initiative de acest gen probabil ca unii ar alege anumite scoli pentru ca au antrenori si parteneri mai buni iar cei mai slabi vor scadea pretul sau vor iesi de pe piata

                              va rog sa-i respectati pe acesti oameni care au pus la punct o organizare din care a rezultat o oferta comerciala care probabil le acopera costurile si nevoiele lor

                              nu cunosc nici una dintre presoanele enumerate dar, chiar daca nu voi fi printre elevi cu siguranta voi incerca sa-i cunosc.

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: parvu ?

                                Postat în original de prafonsky
                                Credeam ca ceva profesionist inseamna mai mult decit un fost jucator mediocru la Unirea Tricolor . Parvu a fost supertalent, mai bun ca Stefan Moraru, Cauri, Onetiu......dar. talentele nu prea pot explica si nu se povesteste in ce fel se va implica
                                Nu trebuie neaparat ca un bun antrenor sa fie si un foarte bun jucator. Oricum prafonsky tu nu ai nevoie de lectii daca stii istoria mea . Din pacate in București si in tara au mai ramas foarte putini cei care se pricep cat de cat la acest sport si deasemenea mult, mult mai putini cei care vor sa faca ceva pentru tenisul de masa.

                                Si daca tu ai fost asa bun la ping-pong, de ce nu iti spui numele, ca sa stim si noi cine face astfel de comentarii.

                                Comentariu


                                • #17
                                  scuze

                                  Mai Valentin frate,daca nu te pricepi ,scrie si tu despre vreme,fotbal...Nu trebuie sa te simti asa ofuscat ca mai sunt si alte pareri in forumul asta. Ideea este ca nu se pierde vremea cum spui tu, se iau niste bani ,iar in schimbul lor trebuie sa fie prestat ceva de calitate .Iti dau un sfat (gratis} Intereseaza-te despre ei si apoi spune pe forum ce ai auzit. Pa

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Laurentiu B.

                                    Mai Gabita ,Laurentiu B. sunt daca chiar trebuie sa-ti spuna fiecare cum il cheama. Tu nu faceai 10 puncte la mine ,acum te bate si asta mic al meu. Hai ca am treaba, nu te mai salut

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      prafonsky, chiar vreau sa stiu cate ceva despre ei. poate ne spui tu mai multe.

                                      ca ma pricep sau nu chiar nu are importanta.
                                      despre vreme sunt emisiuni regulate la televizor si nu cred ca le pot 'lua fata'.
                                      despre fotbal vorbesc o gramada de oameni si din tara si de afara si cam totul se leaga de fotbal.
                                      despre tenis de masă nu prea vorbeste nimeni asa ca s-ar putea sa am loc, macar o vreme pana apar unii care chiar stiu ce vorbesc si se vor 'califica' drept persoane de referinta

                                      daca tot faci lucruri gratis, esti dispus sa-mi fi partener doua antranamente de o ora si jumatate si impartim costurile pentru masa?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Laurentiu B.

                                        Postat în original de prafonsky
                                        Mai Gabita ,Laurentiu B. sunt daca chiar trebuie sa-ti spuna fiecare cum il cheama. Tu nu faceai 10 puncte la mine ,acum te bate si asta mic al meu. Hai ca am treaba, nu te mai salut
                                        Consider ca nici nu mai merita sa-ti raspund, se vede ce fel de om esti dupa felul in care ai raspuns. Bine totusi ca sunt super valori ca tine care vor sa faca ceva pentru ping pongul romanesc.

                                        Cat despre cei ce vor sa ma stie mai multe despre mine le spun ca sunt jucator activ la Aspol in Superliga, practic de 21 de ani acest sport la un nivel de performanta medie (8 ani am fost in echipa clasata de 4 ori pe locul 3 in superliga atunci cand in tara erau jucatori ca Tol, Ignat, Andrei Filimon, Calus...etc), am fost antrenat de domnii Dan Antohe, Vasile Fodoran, Fane Moraru, Titel Mazilu, am participat la cateva cantonamente cu loturile de juniori ale Frantei unde am invatat foarte multe lucruri), iar in ultimii ani am practicat acest sport din placere la un nivel bun pentru Romania. Vazand starea actuala a ping pongului la noi, cat si faptul ca foarte multa lume vrea sa invete sa joace acest sport, m-am gandit ca ar fi interesant sa deschid aceasta scoala. Eu nu pretind ca am fost mare jucator, dar am stat in preajma celor mai buni jucatori si cred ca am invatat multe lucruri pe care vreau sa le impartasesc si altora.
                                        Deasemea, ma va ajuta Dan Oancea, care in ultima vreme s-a pregatit la un Centru Regional al celor mai buni juniori din partea de nord a Frantei, centru unde se pregatesc 2 din juniorii Frantei.
                                        Cam aceasta e povestea noastra.
                                        Daca mai aveti si alte intrebari, va raspundem cu placere (mai putin la cele tendentioase).

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          as avea cateva intrbari pentru domnul laurentiu b:
                                          tu ce fel de jucator te consideri?
                                          cat esti clasat mondial?
                                          in ce liga ai jucat in germania?
                                          cat despres fiul sau nu este decat un figurant care nu va ajunge niciodata jucator....

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Felicitari Domnului Pantelimon pentru intentia de a deschide o scoala de tenis. ii urez cat mai multi cursanti cu cat mai bune rezultate.
                                            Felicitari si Domnului Barlan pentru calitatile fizice de care a dat dovada in activitatea sa, precum si pentru limbajul elevat invatat fara indoiala in Bundesliga. Un bun exemplu pentru fiul Domniei Sale!
                                            As vrea sa stiu daca in afara de lectiile predate adversarilor si juniorului a predat lectii de tenis sau daca se simte capabil sa deschida o scoala de tenis mai buna decat cea care tocmai s-a prezentat.
                                            In privinta mediocritatii.... depinde cu cine te compari: probabil in fata ta Pantelimon este un jucator mediocru, pentru altii mai putin dotati, poate fi genial! Cu siguranta, in Germania ai gasit nasi care nu s-au simtit lezati de mediocritatea ta in fata lor si te-au tratat cu respect. Iar prezentarea lui Pantelimon nu a fost pentru cei ca tine, ci pentru cei ca mine...
                                            Nici eu nu-l cunosc personal, dar dupa discursurile de mai sus l-as alege pe al ca antrenor si nu pe tine!!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Deci nu am cuvinte ...

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Gabi,te felicit pentru ceea ce vrei sa incerci sa faci,este ceva foarte frumos pentru amatorii care iubesc tenisul de masa.Bv
                                                Defapt il felicit si pe Dl Parvu si pe Dan,o sa reusiti ceva care v-a bucura multi oameni pasionati de sportu asta.



                                                George D

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  am sters doua mesaje din topicul asta (unul al lui prafonsky si unul al lui eugen)

                                                  nu ma apuc sa comentez pentru ca va trebui sa-mi sterg mesajele mele dupa aia

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X