Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Se deschide scoala de ping pong "Topspin"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de valentin
    am sters doua mesaje din topicul asta (unul al lui prafonsky si unul al lui eugen)
    nu ma apuc sa comentez pentru ca va trebui sa-mi sterg mesajele mele dupa aia
    foarte bine ai facut, chiar voiam sa il sterg personal pe al meu,

    multumesc

    Comentariu


    • #27
      Aveam o parere buna despre domnul Laurentiu B., dar acum aceasta parere s-a schimbat radical. Il respect in continuare ca jucator, deoarecee nu poate nimeni sa conteste valoarea lui ca jucator, dar ca persoana nu mai reprezinta nimic pentru mine! Vreau sa il felicit pe domnul Gabi Pantelimon pentru una din putinele initiative ale unor persoane legitimate din tenisul de masa romanesc care chiar vor sa faca ceva pentru acest sport!


      Am si eu niste intrebari pentru domnul Barlan:

      Daca dumneavoastra spuneti, sau mai bine zis ne sugerati sa nu mergem acolo, de ce nu faceti dumneavoastra asa ceva pentru tenisul de masa romanesc? Sau mai bine zis pentru tenisul de masa amator!!

      Stiu ca ati antrenat la Stirom inainte de a pleca in Germania! Imi spuneti si mie de ce domnul Pantelimon este mai prejos decat dumneavoastra in domeniul antrenoratului??
      Ce jucator ati scos dumneavoastra? 3
      Chiar sunt curios! Nu zic ca domnul Pantelimon ar fi scos un jucator de valoare, dar dansul abia se apuca de antrenorat!

      Diferenta dintre voi doi este ca dansul macar nu se lauda a fi un bun antrenor! Imi pare rau ca nu am apucat sa citesc mesajele care au fost sterse, dar am inteles ca a fost cu adevarat obscen acel mesaj care a fost sters!

      Si dupa cum a zis si Dan2, pentru dumneavoastra intradevar este un jucator mediocru, dar pentru noi, majoritatea celor care suntem inscrisi in acest forum este un jucator exceptional!

      Si inca o intrebare: Dumneavoastra spuneti de domnul Pantelimon ca nu este un mare jucator si in concluzie nu ar trebui sa antreneze! Dar la Stirom ce antrenori erau acum 8-9 ani, dupa ce ati plecat dumneavoastra? Sau mai bine zis ... care din antrenorii ramasi au fost fosti jucatori de valoare in tenisul de masa romanesc?

      P.S. am jucat cu fiul dumneavoastra acum 1 an si l-am batut de nu a stiut unde e masa! Nu cred ca este in stare sa il bata pe domnul Pantelimon! Nu ca ma consider eu un jucator valoros, de acord ca de atunci a progresat mult! Dar nici chiar atat de mult nu a progresat incat sa bata un jucator de superliga!
      Blade: Butterfly Photino
      Fh: Butterfly Tenergy 05
      Bh:Yasaka Rakza 9

      www.lovetodance.ro

      Comentariu


      • #28
        mica coincidenta

        Mai oameni buni am spus ca numele meu este Laurentiu B. Nu stiu cum a iesit Barlan ????!!!!. Poate sa fie de la Buga.....sau de la alte nume.Se poate sa vb asa despre Lori ?!!!! Rusine! Noroc ca am acces la net aici la tara si am vazut ce scrieti , daca mai intarziam cine stie ce mai aparea. Chestia cu propunerea aceea obscena era pt vlad00 care vb despre viitorul fiului meu.
        Pa

        Comentariu


        • #29
          Va multumesc tuturor pentru vorbele bune si incurajarile pe care mi le-ati adresat.
          Imi va face placere sa va cunosc pe cei din București duminica la IDM in jurul orei 11.30, pentru ca impreuna cu Mihai Parvu vom fi acolo si va vom prezenta planurile noastre in legatura cu aceasta scoala.

          Va asteptam cu placere

          p.s.Imi pare rau pentru dl Laurentiu B.(arlan) pentru atitudinea pe care a avut-o si o are fata de aceasta idee si fata de niste oameni cu care a stat de multe ori la aceeasi masa la o bere. (totusi nu suntem asa fraieri cum ne crede el, acesta fiind si ultimul raspuns la adresa lui)

          Comentariu


          • #30
            Pe mine m-a deranjat foarte tare modul in care a raspuns Lurentiu B(arlan) si modul in care a atacat initiativa dl Pantelimon intrucat nu avea nici un drept sa vorbeasca asa.Dar din pacate dl Laurentiu B(arlan) sau B(uga) nu are inca o educatie adecvata pentru a purta un dialog civilizat..Cu alte cuvinte vroiam sa spun ca nici el nu este un jucatot de super clasa.Este intr-adevar poate in primii 5-6 din Romania(fara CRISAN, FILIMON ANDREI,FILIMON LUCIAN, CIOTI, CALUS,TOMA) dar nu l-am gasit in nici -un clasament mondial asa ca tot mediocritate inseamna nu?.......Cat despre fiul dansului este posibil ca el sa castige in fata lui Pantelimon dar cu vreo 7 puncte avans.V-am pupat

            Comentariu


            • #31
              IDM

              Astept cu nerabdare deschiderea scolii Topspin si prezentarea planurilor in privinta ei la IDM duminica.

              In ciuda a tot ce s-a scris faptul ca ceva se misca in tenisul de masa romanesc nu poate decat sa ne bucure, insa e urat sa lasam invidiile dintre noi sa ne roada si, din pacate, sa altereze performanta si imaginea sportului.

              Orice apare nou in orice sport trebuie salutat si respectat pentru ca se face cu mari eforturi financiare si cu mare pasiune.

              Faptul ca o sedinta costa atat nu trebuie sa mire pe nimeni. Nu mai poate fi totul gratis cum era pe vremea lui Ceausescu, insa calitatea este alta acum. Sunt convins ca scoala va avea succes pentru ca nu prea exista alta concurenta si este nevoie mare de cat mai multe.

              Mult succes tuturor celor implicati direct si indirect in acest efort.
              La cat mai multe topspinuri.
              Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
              Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
              Oricine se joaca insa putini joaca...

              Comentariu


              • #32
                Re: mica coincidenta

                Postat în original de prafonsky
                Mai oameni buni am spus ca numele meu este Laurentiu B. Nu stiu cum a iesit Barlan ????!!!!. Poate sa fie de la Buga.....sau de la alte nume.Se poate sa vb asa despre Lori ?!!!! Rusine! Noroc ca am acces la net aici la tara si am vazut ce scrieti , daca mai intarziam cine stie ce mai aparea. Chestia cu propunerea aceea obscena era pt vlad00 care vb despre viitorul fiului meu.
                Pa
                eu am spus BURLAN, nu Barlan, tocmai pt ca jucatorul si antrenorul Barlan mi se parea un domn, chiar un tip civilizat (a la germania asa, ca tot veni vorba...). De aceea m-am gandit ca Burlan poate fi un nume potrivit.

                Comentariu

                Procesare...
                X