Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VICEPRESEDINTELE FRTM CASTIGA IN FATA LUI SIMON,RUSINE!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VICEPRESEDINTELE FRTM CASTIGA IN FATA LUI SIMON,RUSINE!

    Domnilor,
    As dori sa va relatez o informatie...care pe mine personal...sunt suparat de ceea ce am vazut.
    Am fost prezent intr-o sambata la ultima etapa de Super Liga pe echipe,locurile 5-8..care a fost organizata de A.S.Pol si gazduita de sala BNR...carora dorim sa le multumim foarte mult pentru implicare si pentru faptul ca noi iubitori mai avem ocazia sa vedem tenis de calitate.
    M-am interesat foarte mult de o parte dintre jucatori mai buni..foarte bun mi s-a parut Simon Ciobi,care este jucator in primii 10 clasati in topul din Romania [sper sa nu gresesc...sa ma scuze daca am memorat gresit numele],aproape ca nu a pierdut la nimeni,un joc spectaculos,bravo lui.
    In continuare l-am urmarit cu mare interes..Intra la masa de joc cu un domn..mult mai in varsta,gabarit depasit...nici nu credeam ca este jucator..poate antrenor,maseur...si incepe partida...cand..surpriza cea mare...acest sportiv profesionist..pierde intr-o maniera dezgustatoare la acest domn....
    Cine este acest amator,care il invinge pe Simon???
    surpriza...VICEPRESEDINTELE FEDERATIEI ROMANE DE TENIS DE MASA.
    Oameni buni..acesta e nivelul tenisului de masa sub aceasta conducere..
    concluzie:..Daca un vicepresedinte amator de tenis de masă poate invinge un profesionist...atunci nici noi nu trebuie sa ne pierdem speranta in viitor.

  • #2
    Cine e vicele ala ca ne-ai facut curiosi?

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de filo
      Cine e vicele ala ca ne-ai facut curiosi?
      pai probabil ca era dl. Tigau...care n-are cum sa il bata pe Ciobi ever...

      Comentariu


      • #4
        Poate a fost blat......
        Blade: Butterfly Schlager Carbon
        FH:TENERGY 05
        BH:TENERGY 05

        Comentariu


        • #5
          Poate a fost un meci demonstrativ sau au jucat ca sa se incalzeasca ca asa mai face dl.Tigau cand e vreo masa libera shi tie ti s-a parut ca joaca meci dar pe domnul Tigau il mai bat shi unii amatori care au jucat cand erau mai mici shi acum s-au lasat sau cineva care are idee despre acest joc.
          Dar Ciobi il bate shi cu lemnu gol pe dl.Tigau asa ca GANDITI-VA.
          Este absolut IMPOSIBIL!!!!!!!!!

          Comentariu


          • #6
            TIGAU POATE VA JUCA SI LA MONDIALE....ATUNCI!!!

            NU ARE CE CAUTA UN VICEPRESEDINTE SA PARTICIPE LA MECIURILE DIN SUPER LIGA,ESTE CONFLICT DE INTERESE,APOI IGNORA MUNCA ALTORA,CHIAR CARE MUNCESC ZILNIC.
            CUM AR FI CA GIGI BECALI SA INTRE IN ECHIPA LA STEAUA SI SA FIE FINANTATOR, JUCATOR SI GOLGHETAR.. ???E...GANDESTE-TE??
            ..ATUNCI PUTEM SPUNE ASA:ORI NIVELUL ESTE FOARTE SLAB..DE CE MAI EXISTA LIGA??
            ORI CEI CARE ACCEPTA ASTFEL DE SITUATII SUNT NAIVI SI NU INTELEG CAT DE GRAVA ESTE SITUATIA??
            VICEPRESEDINTELE SA SE IMPLICE IN PARTEA FINANCIARA CA VALOARE 0 LA TENIS DE MASA...
            SA SE RELAXEZE..IN ALTA PARTE,NU LA MECIURILE OFICIALE!!

            Comentariu

            Procesare...
            X