Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lume!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Anunt dureros

    ...Imi amintesc primul meu turneu Amatur..
    Se petrecea la Voluntari 21.06.2008..turneu impartit in open si amatori,primul fiind castigat de Vaduva George..imi amintesc cum ma uitam dupa el incercand sa prind si eu miscarea lui de rever atunci...imi amintesc cum la amatori am picat cu Vaduva Filip, un tinerel care imi povestea cu entuziasm faptul ca tatal lui este campion mondial...credeam ca e doar imaginatia unui copil mandru de tatal sau...aveam sa aflu mai incolo ca e adevarat.
    Sincere condoleante familiei
    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

    Comentariu


    • #27
      Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

      Un jucator extraordinar(am avut ocazia de a juca cu el), un om plin de viata si cu zambetu pe buze
      Dumnezeu sa-l odihneasca.Condoleante familiei Vaduva
      Butterfly Matsushita Power Defence
      FH:Yasaka Rakza Soft
      BH:Hallmark Phoenix Ox

      Comentariu


      • #28
        Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

        Am ramas fara cuvinte cand m-a sunat Eugen sambata dimineata si mi-a dat teribila veste!
        Trist,foarte trist!
        Pe George nu l-am vazut niciodata suparat.Era mereu plin de viata,plin de energie si entuziasm ,in ciuda problemelor de sanatate.
        Reusea mereu,impreuna cu Paul sa ne faca sa radem cu lacrimi.Era o placere sa stai si sa-i asculti povestirile.
        Ultima oara cand ne-am vazut,ne-am strans vreo 20 de prieteni la Voluntari, unde George impreuna cu Paul si restul au organizat un gratar.Am stat pana tarziu in noapte ascultandu-i cu placere povestirile.Ne va lipsi tuturor!
        Sicere condoleante familiei!

        Comentariu


        • #29
          Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

          Moartea este condi?ia sub care am fost n?scu?i.Dumnezeu sa-l odihneasca.Condoleante familiei.
          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

          Comentariu


          • #30
            Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

            dragi prieteni tin sa multumesc tuturor care au contribuit fiecare dupa cum au putut
            ptr. a ajuta familia vaduva.din partea familiei si a mea mii de multumiri.
            ptr. mine a fost si va ramane in sufletul meu ca un frate si greu ma voi obisnuii cu gandul ca george nu mai exista.
            dumnezeu sa-l ierte si inca o data va multumim!
            in cel mai scurt timp voi organiza memorialul"VADUVA GEORGE" concurs ce vreau sa fie in fiecare an.
            cred ca il voi organiza in luna septembrie deoarece atunci se vor termina concediile.
            astept si propuneri din partea voastra ptr. data si locatie.
            sala noastra sta la dispozitie dar e cam mica.
            va salut pe toti si mai vorbim.

            Comentariu


            • #31
              Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

              Va multumesc tuturor din partea fam. Vaduva pentru ajutorul si contributia personala. Condoleantele si faptul ca ati fost langa noi in asemenea momente ne-a fost de mare ajutor. Va multumesc inca odata, asta arata ca George are prieteni adevarati!!!!

              Comentariu


              • #32
                Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

                mare pacat am avut onoarea de a-l cunoaste personal si de a juca cu el cateva meciuri un baiat super mare pacat .. nu am cuvinte odihneasca-se in pace!
                Blade:Schalager off+
                FH:nittaku hammond 2.2mm
                BH:nittaku hammond 2.2mm

                Comentariu


                • #33
                  Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

                  Dumnezeu sa l ierte si sa l odihneasca in pace!!!!!!!!!!!!!condoleante familiei!!!!sunt sigur ca acolo sus o sa joace tenis in continuare!!!!!!!!!!!!!!!!!asa cum numai el o facea!!!!!!!!!!!!!

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

                    Oh Odihneasca-se in pace! .. Imi pare foarte rau pentru cei 2 copii al lui : Filip si Andrei Ce viata ~X(
                    Blade : Michael Maze Arylate Carbon
                    BARACUDA
                    TENERGY 64

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

                      Dumnezeu sa`l ierte ! Nu am avut ocazia sa`l cunosc

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

                        Eu pot sa spun ca a trecut peste o luna de cind a murit fratele meu. Ma uit in fiecare zi la pozele, pe care le-am facut in concediul petrecut impreuna, si inca nu pot sa cred ca nu mai este printre noi. Era prea plin de viata si optimism ca sa pot sa cred.

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: Prietenul nostru drag,George Vaduva a parasit acesata lu

                          sambata 18 sept.2010 se inplinesc 6 saptamani de la disparitia prietenului nostru GEORGE VADUVA.
                          in jurul orei 12 eu si vasile fodoran vom fi impreuna cu familia lui george la parastas.
                          rugam daca se poate ca organizatorii concursului de la semanatoarea(bucuresti) sa tina un moment de
                          reculegere in memoria lui GEORGE VADUVA.Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca!
                          in cel mai scurt timp,mai precis in luna octombrie,noi cei de la voluntari vrem sa organizam
                          memorialul"VADUVA GEORGE" memorial ce se va tine in fiecare an
                          doar atat putem face ptr. tine georgica in sufletul nostru tu esti printre noi.....

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X