Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

FRTM NU ARE FORUM,DE CE??..PAI SA VEDEM!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • FRTM NU ARE FORUM,DE CE??..PAI SA VEDEM!!!

    SUNT MULTE LUCRURI SI INTREBARI CARE DERANJEAZA FRTM..
    SE PARE CA LUCRURILE NU SUNT ATAT DE TRANSPARENTE PE CAT INCEPUSEM SA CRED.
    FAPTUL CA IN CONTINUARE SOTII ROMANESCU INCA SE PLIMBA IN COMPETITII INTERNATIONALE PE BANII PUBLICI.
    2.SPORTIVELE NOASTRE SUNT SUSPENDATE [STEFF SI ZAMFIR].
    3.BADESCU OTILIA NU A MAI FOST CONVOCATA LA ECHIPA NATIONALA] SI INCA NU SE DORESTE SA SE CUNOASCA MOTIVUL.
    4.CIORAN NU A FACUT DEPLASAREA LA CAMP.EUROPENE DE JUNIORI..CU TOATE CA ISI CASTIGASE LOCUL IN ECHIPA PRIN MECIURILE DE VERIFICARE CARE AU AVUT LOC IN CANTONAMENTUL RESPECTIV,A PLECAT UN JUCATOR DIN BISTRITA..DE CE??
    PENTRU CA DL BOZGA ESTE ANTRENORUL FEDERAL SI VICE PRESEDINTE {CUMUL DE FUNCTII???]
    5.CHIAR NU SE PUTEA CA UN MARE FOST SPORTIV SA FIE ALES ANTRENOR FRTM? NU CREDETI??
    SI MAI SUNT MULTE DE SPUS...

  • #2
    Grigorescule,ai dreptate la 4 din cele 5 intrebari pe care le-ai ridicat,referitor la Cioran si la toti juniorii romani indiferent ca sunt de la bucuresti bistrita buzau slatina nu au nici o valoare pe plan european,sansa de a cistiga o medalie la individual este ca ETTU sa accepte sa inscriem vreo 60 de sportivi (nu cred ca avem atatia)si sa-i punem pe un sfert de tablou pe toti si atunci sigur unul ajunge in semifinale,altfel ma indoiesc,adevarata problema este de ce s-a ajuns aici,cred ca Mircea Dinu care de ani buni face legea la loturile de baieti ar cam trebui sa o lase mai moale.

    Comentariu


    • #3
      PINGPONG cred ca il judeci gresit pe dl.Mircea Dinu / Ca antrenor al lotului de juniori al Romaniei a avut ca obiectiv ca echipa sa ..... retrogradeze din prima grupa valorica / Constiincios dl.Mircea Dinu si-a indeplinit cu succes obiectivul / Nu a fos usor de realizat dar a REUSIT / Drept multumire dl.antrenor va fi reconfirmat in acesta functie / ( o dovada mai buna ca acesta i-a fost obiectivul la Europene care ar mai putea fi ? ) FRTM nu-si poate lasa deoparte oamenii care asculta ordinele /// Vezi exemplul lui Sorin Cioran ( de care tu ai amintit) care , chiar daca ar fi fost campion national , tot i se inventa un motiv ca sa ramana acasa... Unde este mai frumos decit acasa , nu-i asa ?

      Pentru ceilalti antrenori de loturi ,sincer, SINCERE FELICITARI pentru rezultatele de la Europene / Si in mod special antrenorului de la cadeti ( SCOALA de tenis de masă de la Bistrița a reconfirmat / Dupa Steff , Crisan ,Creanga au mai aparut doua ...CRENGUTE : Szocs Hunor si Sargu Mihai vor fi urmatoarele nume mari MARCA Gheorghe Bozga ) si antrenorului de la cadete pentru curajul de a o folosi pe micuta Szocs Benadette ( rezistind tentatiei de a o folosi pe veternana Sebe Anamaria sau chiar pe propria eleva Dospina Andreea /) La lotul de junioare ...cala lotul de junioare /// Aceeasi antrenori ,aceleasi jucatoare / Deocamdata /

      Comentariu

      Procesare...
      X