Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mingi Nittaku ***

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mingi Nittaku ***

    In Cluj Napoca s-a deschis un nou magazin cu echipamente sportive, Dechatlon, in cadrul Polus Center.
    Am gasit acolo mingi Nittaku ***, cutie cu 3 bucati la 13,9 Ron. Am luat o cutie si azi ma duc sa dau cu ele de masa.
    Sunt curios daca sunt ?vero? (la pretul acesta), fiind cunoscut faptul ca mingile Nittaku *** sunt printre cele mai bune.
    Hurricane III (by Nittaku)
    Jun Mizutani ZLC
    Nittaku Hammond Z2

  • #2
    Re: Mingi Nittaku ***

    Postat în original de valentinm
    In Cluj Napoca s-a deschis un nou magazin cu echipamente sportive, Dechatlon, in cadrul Polus Center.
    Am gasit acolo mingi Nittaku ***, cutie cu 3 bucati la 13,9 Ron. Am luat o cutie si azi ma duc sa dau cu ele de masa.
    Sunt curios daca sunt ?vero? (la pretul acesta), fiind cunoscut faptul ca mingile Nittaku *** sunt printre cele mai bune.
    Pai cam asta e pretu'
    Schlager Carbon Off +
    FH: Xiom Vega Elite Max
    BH: Xiom Vega Europe Max

    Comentariu


    • #3
      Sunt doua feluri de mingi Nittaku ***: standard si premium. Cele de la Decathlon sunt standard.
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Re: Mingi Nittaku ***

        Am cumparat eu din strainatate din decathlon mingi nitakku 3*mai multe cutii.Bune mingile insa am gasit una ovala.Deci se poate sa fie si mingile nitakku de proasta calitate chiar daca sunt asa de mult laudate.
        Blade: Bty Primorac Carbon off+
        Bh:Tenergy 80 fx
        Fh:Tenergy 80 fx

        Comentariu

        Procesare...
        X