Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut un prieten din bistrita

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • caut un prieten din bistrita

    am avut un coleg bistritean la cluj si nu am mai vorbit cu el de multi ani. este claudiu barabas si de la el am invatat cel mai mult tenis de masă...ma gandeam ca cineva de pe forumul asta a auzit de el. daca stiti ceva va rog un mail la kynkadjou(at)yahoo.com sau puneti-l chiar pe claudiu sa scrie

  • #2
    Re: caut un prieten din bistrita

    stai asa cu scuzele de rigoare am si o poza cu el poate i-o arati please.

    Comentariu


    • #3
      Re: caut un prieten din bistrita

      daca l-ai recunoscut fa un efort te rog si afla de ce nu vrea sa vorbeasca cu mine......
      as vrea sa mai fiu acum cum eram in poza aia, din pacate aproape l-am ajuns pe claudiu din urma (la "abdomen"... )
      nu stiu de ce e suparat pe mine

      Comentariu


      • #4
        Re: caut un prieten din bistrita

        Pai Claudiu nu cred ca are cont pe forum, la turnee l-a inscris totdeauna un alt coleg, asa ca trimite-i eventual lui Bogdy un numar de telefon (pe MP sau aici).
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Re: caut un prieten din bistrita

          io cred ca are o "raca" pe mine, dar nu stiu de ce. normal ca l-am sunat, dar efectiv nu vrea sa raspunda. io-mi recunosc greselile, dar acum chiar ca nu stiu ce i-am facut

          Comentariu


          • #6
            Re: caut un prieten din bistrita

            Postat în original de adimucu
            io cred ca are o "raca" pe mine, dar nu stiu de ce. normal ca l-am sunat, dar efectiv nu vrea sa raspunda. io-mi recunosc greselile, dar acum chiar ca nu stiu ce i-am facut
            Buna. Eu cred ca pur si simplu e ocupat. Nu cred sa aiba raca pe tine. Cand l-am sunat mi-a zis ca pot sa-ti transmit numarului lui fara nici o problema, dar era grabit, nici cu mine nu a povestit mult si zicea ca urma sa intre in sedinta.
            De multe ori nu imi raspunde nici mie si de abia dupa a 2-a sau a 3-a apelare da un semn de viata.
            Are mult de lucru la scoala si tine lectii si in particular.
            Cele bune.
            Lemn: Xiom Solo
            FH: Joola Rhyzm-P
            BH: Joola Maxxx-P

            Comentariu


            • #7
              Re: caut un prieten din bistrita

              bafta la urmatorul concurs.
              daca va mai fi la bistrita vreo competitie pentru ``amatorii amatorilor`` , sa-i spui lui claudiu sa-mi dea un bip. ma fac frate cu dracu si ajung cumva, bineinteles impreuna cu cel putin un ``element`` mai bine clasat din centrul tarii. eu doar in vizita sa vad ce sala aveti acolo unde jucati tenis

              Comentariu


              • #8
                Re: caut un prieten din bistrita

                OK, am sa-i transmit.
                L-am sunat ieri de vreo 4-5 ori la ore diferite si nu mi-a raspuns nici mie. Si nici nu m-a sunat inapoi.
                Dar tot nu ma las. Mai incerc si azi.
                Lemn: Xiom Solo
                FH: Joola Rhyzm-P
                BH: Joola Maxxx-P

                Comentariu

                Procesare...
                X