Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

echipament adidas...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • echipament adidas...

    Au aparut fețe si lemne marca Adidas! Fetze: P5 Performance, R6 Response, R4 Response. Lemne C100 OFF, V1.1 ALL din cele citite la calitatea consacrata Adidas. A vazut cineva pe viu aceste echipamente?
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Re: echipament adidas...

    Nu, dar am vazut eu ceva palete ansamblate in cutie gri metalizat la magazinul Hersis din Mall-ul Sun-Plaza Berceni, București.
    Poate ca sunt folosite la acele palete.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Re: echipament adidas...

      http://www.tabletennis.extra.hu/index.p ... d=158.Sunt echipamente profesionale, cu preturi pe masura!
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • #4
        Re: echipament adidas...

        Postat în original de laky
        Au aparut fețe si lemne marca Adidas! Fetze: P5 Performance, R6 Response, R4 Response. Lemne C100 OFF, V1.1 ALL din cele citite la calitatea consacrata Adidas. A vazut cineva pe viu aceste echipamente?
        Da..eu am vazut pe viu o paleta Adidas Tour Carbon si ti-o recomand cu incredere
        uite si niste specificatii:
        Constructie paleta: placaj cu 5 straturi
        - Rama paleta: 8mm, neagra inscriptionata ADIDAS
        - Cauciuc: Repuls 700
        - Culoare: rosu/negru
        - Grosime buret/culoare: 1,8 mm / nature
        - Culoare maner: neagra, cu 3 dungi bej
        - Forma maner: concava
        - Tehnologie maner: TUBE CARBON (tubul de carbon din interiorul manerului - vizibil prin fereastra practicata in acesta ? reduce greutatea paletei si absoarbe vibratia. Aceasta ofera mai multa putere avand si un control perfect.
        http://www.okazii.ro/catalog/42985061/P ... arbon.html
        Blade:Rambo LB-1002
        FH:Rambo T.T Racket
        BH:Rambo 2008-C

        Comentariu


        • #5
          Re: echipament adidas...

          Dupa cum ai descris-o, e o paleta hobby si nu cred ca recomandarea va avea priza la vizitatorii acestui forum. Eu m-am referit strict la materiale profesionale. Vezi linkul din postarea anterioara.
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #6
            Adidas in Romania! Echipamente si materiale sportive din toata gama de produse Adidas Table Tennis! Fete, lemne, imbracaminte, incaltaminte, accesorii, genti, etc. la preturi promotionale. Persoana de contact D-l Gyorgy Istvan, nr. tel. 0740-154486 sau prin e-mail, adresa adidasttromania(at)yahoo.ro. Site-ul oficial http://www.tabletennis-sport.com/home/ sau http://www.newsport.biz/adidas?page=1.

            Comentariu


            • #7
              Am lipit Ten Zone Max 39 degr. pe Joola Carbon,dar nu ma descurc ,este pentru cei agresivi ,incontrolabil in aparare dar in atac exceleaza in counterloop.De doua luni nu am reusit sa domesticesc aceasta fata,in schimb la servici sunt foarte versatile,backspin,sidespin extraordinar.
              Recomand Joola Maxxx500 ve-ti fi foarte surprins ................Mentionez imi place jocul allaround agresiv.
              lemn:Joola Carbon
              Fh Tibhar aurus sound
              Bh Tibhar sinus sound

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de laky Vezi post
                Au aparut fețe si lemne marca Adidas! Fetze: P5 Performance, R6 Response, R4 Response. Lemne C100 OFF, V1.1 ALL din cele citite la calitatea consacrata Adidas. A vazut cineva pe viu aceste echipamente?
                Eu am o fata Adidas Tenzone 2.0. Fata este Tensor, fabricata in Germania, cu tehnologie ESN. Viteza este foarte mare, spin bun, arunca mingea putin cam jos, traiectoria lunga la topspin, control mic. As zice ca e mai buna la BH, dar asta e parerea mea. Poate ca au si alte fete mai usor de controlat sau mai placute.
                In fine, calitatea echipamentului este foarte buna, dar au relativ putine produse deocamdata - lucru normal pentru o firma proaspat intrata in domeniu.
                Blog de tenis de masă

                Comentariu

                Procesare...
                X