Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS - inchis

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS - inchis

    Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii (lemn pentru jucatorii profesionisti) cu TBS + diferenta.
    Lemnul nu este lovit, are maner ST si emblema este similara pe ambele parti (nu scrie Innerforce ZLC nicaieri, dar am presupus ca asta este lemnul, intrucat este similar cu cel de aici.
    Poze mai jos:

    Va rog sa ma contactati pe MP sau la telefon 0723386662.
    Cristi
    Blog de tenis de masă

  • #2
    Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

    Pe toata gama innerforce apare sintagma "innerforce" pe maner, daca pe al tau nu apare cuvantul "innerforce" pe maner inseamna ca nu e innerforce!
    Cred ca ai facut poze la aceeasi parte a lemnului, pt. ca nu apare "innerforce", iar daca ai facut la ambele fete inseamna ca nu e din gama noua, pentru ca sunt amandoua la fel.
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #3
      Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

      poate fi Zhang Yining ZLC, nu reusesc sa gasesc poze cu el dar a fost o serie f scurta, ulterior a fost lansat pe piata cu numele Innerforce ZLC
      asta e o poza cu Zhang Yining ZLC
      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

      Comentariu


      • #4
        Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

        doar 1000 au fost fabricate

        pretul era undeva la 280$-300$ din cate am citit p forumuri
        nu garantez ca este vorba de acelasi lemn, nu reusesc sa gasesc poze cu manerul
        Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
        FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
        BH: Tibhar Quantum X Pro Max

        Comentariu


        • #5
          Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

          Lemnul este mai repede BTY Innerforce ZLC deoarece lemnul Zhang Yining a fost editie limitata (doar 1000 de bucati) si are 2 serii pe lama dupa cum reiese si din pozele urmatoare:

          Comentariu


          • #6
            Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

            Postat în original de Dado.daniel
            Pe toata gama innerforce apare sintagma "innerforce" pe maner, daca pe al tau nu apare cuvantul "innerforce" pe maner inseamna ca nu e innerforce!
            Cred ca ai facut poze la aceeasi parte a lemnului, pt. ca nu apare "innerforce", iar daca ai facut la ambele fete inseamna ca nu e din gama noua, pentru ca sunt amandoua la fel.
            Daca esti atent, banda de cant se vede cu coltul ridicat intr-o parte intr-una din poze si apare pe cealalta parte in a doua poza. Desenul furnirului iti arata ca nu am pozat de doua ori aceeasi fata a lemnului si nici nu am pus poza in oglinda (si, probabil, nu sunt unul care trage teapa pe forum).
            (at)Manyaku: este posibil sa fie Zhang Yining ZLC, dar nu scrie Zhang Yining pe maner, ca in poza la care ai dat link.
            (at)Teodorus29: al meu are o singura serie, vizibila cam putin in prima poza.
            Pentru lamurire, voi incerca sa fac o poza buna cu cantul, pentru a vedea toata lumea ca ZLC este sub un strat gros de lemn, asa cum se si simte lemnul la joc.
            Multumesc tuturor pentru interes.
            Blog de tenis de masă

            Comentariu


            • #7
              Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

              Postat în original de grasomega
              Postat în original de Dado.daniel
              Pe toata gama innerforce apare sintagma "innerforce" pe maner, daca pe al tau nu apare cuvantul "innerforce" pe maner inseamna ca nu e innerforce!
              Cred ca ai facut poze la aceeasi parte a lemnului, pt. ca nu apare "innerforce", iar daca ai facut la ambele fete inseamna ca nu e din gama noua, pentru ca sunt amandoua la fel.
              Daca esti atent, banda de cant se vede cu coltul ridicat intr-o parte intr-una din poze si apare pe cealalta parte in a doua poza. Desenul furnirului iti arata ca nu am pozat de doua ori aceeasi fata a lemnului si nici nu am pus poza in oglinda (si, probabil, nu sunt unul care trage teapa pe forum).
              (at)Manyaku: este posibil sa fie Zhang Yining ZLC, dar nu scrie Zhang Yining pe maner, ca in poza la care ai dat link.
              (at)Teodorus29: al meu are o singura serie, vizibila cam putin in prima poza.
              Pentru lamurire, voi incerca sa fac o poza buna cu cantul, pentru a vedea toata lumea ca ZLC este sub un strat gros de lemn, asa cum se si simte lemnul la joc.
              Multumesc tuturor pentru interes.
              Chiar nu m-am uitat atent de aceea te-am intrebat daca ai pozat aceeasi parte, pt. ca am doua lemne din seria innerforce si sigur acesta nu este din seria noua innerforce. Stiu ca esti un om parolist, nu stiu de ce te simti atacat, pur si simplu voiam sa dau o mana de ajutor pentru identificarea lemnului, din pacate nu pot spune ce este ci doar ce NU este!
              Blade-Darker speed 90
              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
              Bh- Testing

              Comentariu


              • #8
                Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

                (at)Dado.daniel: Pai daca vrei, iti explic: cand vrei sa dai o mana de ajutor, nu scrii pe forum fraze din care poate rezulta fie ca eu incerc sa pacalesc lumea pe forum, fie ca sunt un retardat care nu poate sa puna doua poze cu fetele lemnului. Ai putea, cel putin, sa te uiti la poze de doua ori inainte de a posta asa ceva.
                Altfel, multumesc pentru intentie.
                Ideea e ca lemnul nu este unul de serie, dar asta nu-l face mai putin Innerforce ZLC, ci doar un Innerforce ZLC foarte special.
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • #9
                  Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

                  Asa e!
                  Blade-Darker speed 90
                  Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                  Bh- Testing

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

                    Rezervat
                    Blog de tenis de masă

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Schimb BTY Innerforce ZLC fara inscriptii cu TBS + difer

                      Are emblema Butterfly pe maner? e inseriat?
                      Andro Rasanter 48
                      Butterfly Timo ALC
                      Andro Rasanter 48​

                      Comentariu


                      • #12
                        Are si sigla si serie.
                        Revin cu poze maine daca e cazul, intrucat e rezervat.
                        Blog de tenis de masă

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X