Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta meseriasa unde gasesc?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta meseriasa unde gasesc?

    M-am saturat de paleta naspa pe care o am si as vrea sa imi cumpar alta si am vb cu un prieten din buc si spunea ca se pot face si la comanda sau se pot cumpara unele meseriase. ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi?

  • #2
    Re: sal

    ce paleta "naspa" ai ? da mai multe detalii despre ce te nemultumeste , sau ce paleta ai vrea sa-ti achizitionezi.
    Lemn : Yasaka Sweeden Classic
    Fh : Butterfly bryce
    Bh : Butterfly bryce

    Comentariu


    • #3
      Re: sal

      Postat în original de sebasteaua
      M-am saturat de paleta naspa pe care o am si as vrea sa imi cumpar alta si am vb cu un prieten din buc si spunea ca se pot face si la comanda sau se pot cumpara unele meseriase. ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi?
      Vali gti se ocupa de aceste "chestii",daca vrei sa-l contactezi eu iti las numarul lui de telefon si te poti sfatui cu el .........tot ce-ti doreste sufletelul el poate sa-ti faca,,,,,,0722468288.BAFTA in gasirea celei mai bune variante

      Comentariu


      • #4
        Re: sal

        Subscriu da-i detalie

        Comentariu


        • #5
          Re: Paleta meseriasa unde gasesc?

          pot sa-ti ofer mai multe variante, in functie de ce stil de joc ai, iti pot face lemn pe comanda, in principiu mult mai usor decit cele uzuale. iti trimit mai intai unul sa te lamuresti, timp de doua-trei saptamini, apoi, in functie de ceea ce constati, trecem la altul, mai "de control" sau mai de viteza; apoi, cind te-ai decis ce "reteta" anume vrei, iti fac unul fix pe "palaria"/sablonul care vrei.
          0747482236.
          lemn: MIZZONE-7GLASS
          FH: Tackifire 1.9
          BH: Slice40 1.5
          0747482236

          Comentariu


          • #6
            Re: Paleta meseriasa unde gasesc?

            Postat în original de sebasteaua
            M-am saturat de paleta naspa pe care o am si as vrea sa imi cumpar alta si am vb cu un prieten din buc si spunea ca se pot face si la comanda sau se pot cumpara unele meseriase. ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi?
            Treci pe la sala de pe Pestalozzi din Timișoara si poti incerca citeva palete profi. Asa poti sa-ti faci o idee despre diferite tipuri de lemne si fete. Tel: 0722.54.22.32, 0769.69.59.49.
            BLADE: Stiga Allround Classic
            FH: Stiga Almana Sound
            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

            Comentariu

            Procesare...
            X