Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nea COSTICA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nea COSTICA

    Rugam pe toti cei care l-au cunoscut si in general pe toti iubitorii tenisului de masa sa pastreze un moment de reculegere in memoria celui care o viata a slujit cu modestie, discretie dar cu mare pricepere tenisul de masa romanesc CONSTANTIN PODBERESCHI.A fost jucator, arbitru ,observator federal, secretar al comisiei municipale Buc.si activist priceput al FRTM.Pentru toti cei care l-am cunoscut,omul de bun simt, discret ,modest, muncitor,NEA COSTICA va ramane ca un exemplu de corectitudine si de om adevarat.Adio NEA COSTICA,Dumnezeu sa aibe grija de sufletul tau generos.

  • #2
    Re: Nea COSTICA

    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace
    A fost intradevar foarte devotat si pasionat in tot ceea ce facea la FRTM.
    Pe noi (clubul SK) ne-a ajutat foarte mult cu afilierea la federatie.Am aflat intre timp ca s-a imbolnavit,speram insa sa se insanatoseasca.

    Comentariu


    • #3
      Re: Nea COSTICA

      Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
      Chiar s-a dedicat foarte mult acestui sport, mereu cand il vedeam era cu zambetul pe buze, vesel, pus pe sotii.
      Condoleante familiei.

      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

      Comentariu


      • #4
        Regrete!!!

        Ieri a incetat din viata un om deosebit al tenisului de masa din Romania ,,nea'COSTICA PODBERESCHI ,secretar al comisiei de competitii din FRTM...Cred ca toti l-am iubit si cu siguranta ne va lipsi foarte mult!!Era painea lui DUMNEZEU ,ca suflet si gingasie...Ii vom pastra mereu amintirea ,condoleante familiei si fie-i tarana usoara....

        Comentariu


        • #5
          Re: Nea COSTICA

          Pentru cei care vor sa-l conduca pe ultimul drum pe "nea Costica" inmormantarea are loc duminica 3 octombrie la ora 14-14,30 la cimitirul Armenesc.

          Comentariu


          • #6
            Re: Nea COSTICA

            Dumnezeu sa-l odiheasca si condoleante familiei
            Butterfly Matsushita Power Defence
            FH:Yasaka Rakza Soft
            BH:Hallmark Phoenix Ox

            Comentariu


            • #7
              Re: Nea COSTICA

              DUMNEZEU SA TE AIBE IN PAZA NEA COSTICA!SINCERE PARERI DE RAU SI CONDOLEANTE FAMILIEI

              Comentariu

              Procesare...
              X