Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LEMN PENTRU IARBA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: LEMN PENTRU IARBA

    El la sandwich (Bty Challanger attack) foloseste un lemn pe care nu scrie nimic, cumparat acum foarte multi ani de la dl Dinescu de la Drept (pentru bucuresteni), 5 ply, foarte usor, despre care el crede ca ar fi indonezian.
    Eu la sandwichuri (Bty Speedy PO pe ambele fete) am pus de vreo 2 ani la indemnul domnului Onut un Bty Korbel SK7 si sunt extrem de multumit. Lemnul meu e mai greu ca al lui, dar asta nu ma deranjeaza foarte tare, deoarece eu joc nitel mai agresiv ca el si greutatea in plus ma ajuta. TOTUSI, dupa 2-3 ore de joc intens, diferenta de greutate se simte la mana mult mai importanta ca la inceput
    Marc Barbu

    Comentariu


    • #27
      Re: LEMN PENTRU IARBA

      AM ACHIZITIONAT UN LEMN XIOM AIGIS CE FETE SUNT COMPATIBILE CU ACEST LEMN , PE BH VREAU O IARBA OX

      Comentariu


      • #28
        Re: LEMN PENTRU IARBA

        Postat în original de Gress
        AM ACHIZITIONAT UN LEMN XIOM AIGIS CE FETE SUNT COMPATIBILE CU ACEST LEMN , PE BH VREAU O IARBA OX
        Incearca un Vega Europe 2.0 si pe bh ceva de la dr neubauer , un monster sau poate un inferno

        blade: Donic Dima Sawtec AR ;fh: Donic Baracuda Big Slam max ;bh: Dr. Neubauer Fighter

        Comentariu

        Procesare...
        X