Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

    mie mi se pare ca pe acest forum sunt unele persoane,nu dau nume,se stiu cei cu musca pe caciula,care se cam baga in seama pe toate subiectele si topicurile acestui forum.
    ca subiectele sunt de vanzare-cumparare, ca sunt de diferite intrebari etc........
    oare toate aceste subiecte ii intereseaza sau doar le place sa se bage in seama?
    cred ca nu e normal sa vedem cateva nume la toate subiectele...
    pe mine unul m-a obosit sa vad aceste nick-uri in toate topicurile,si cred ca nu sunt singurul...
    nu de alta dar le debiteaza mintea numai prostii

  • #2
    Re: aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

    Nu esti singurul care a observat. Pe unii am incercat sa-i temperez prin mesaje private dar chiar nu am avut cu cine povesti.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Re: aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

      Chiar daca sunt relativ nou pe acest forum, nu sunt nou ca si user pe forumuri si de aceea imi permit sa-mi exprim si eu parerea.
      Practic sunt anumite persoane care se simt bina sa-si dea cu parerea despre ABSOLUT orice, indiferent ca au sau nu o parere pertinenta si asta am observat-o pe toate forumurile pe care active. Cu toate ca nu sunt premiati pentru posturi multe ei totusi o fac.
      Nu stiu cum e aici, dar in general se pot acorda avertismente, warninguri si chiar BAN daca se insista.
      PS: Nu am decat vreo luna de la inscriere si 4 posturi, dar pot sa va zic ca citesc aproape zilnic acest forum pentru ca sunt pasionat de acest sport, in anul care urmeaza intentionand sa si particip la amaTUR.
      PS2:Nu s-ar putea ca anunturile comerciale sa nu mai apara la View New Post?
      _____________________________
      Lemn: Donic Persson Exclusive OFF
      Fete: Baracuda/Desto F3 Big Slam
      Greselile copilaresti nu sunt facute de copii.

      Comentariu


      • #4
        Re: aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

        Nu mai pot, unde ma uit dau de userul asta.
        Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
        LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
        LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

        Comentariu


        • #5
          Re: aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

          Postat în original de Chiru
          mie mi se pare ca pe acest forum sunt unele persoane,nu dau nume,se stiu cei cu musca pe caciula,care se cam baga in seama pe toate subiectele si topicurile acestui forum.
          ca subiectele sunt de vanzare-cumparare, ca sunt de diferite intrebari etc........
          oare toate aceste subiecte ii intereseaza sau doar le place sa se bage in seama?
          cred ca nu e normal sa vedem cateva nume la toate subiectele...
          pe mine unul m-a obosit sa vad aceste nick-uri in toate topicurile,si cred ca nu sunt singurul...
          nu de alta dar le debiteaza mintea numai prostii
          zdreanto, te-ai referit la mine?...
          dan (patrick)
          www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

          Comentariu


          • #6
            Re: aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

            poate si la tine dar tu macar ai treaba cu fenomenul.macar sti si tu cu ce se mananca sportul asta.
            ca mai sari si tu calul asta e alta problema......mai ales cand te iei de seful tau GABY

            Comentariu


            • #7
              Re: aceleasi persoane pe forum debiteaza numai prostii

              Domnu Chiru facceti putina ordine ca nu se mai poate cu Spamerii !!! Stima !!!!!!
              Blade:Balsa Carbo X5
              Fh:Bryce
              BH:Bryce
              NU RISTI NU PIERZI!! DAR NICI NU CASTIGI!!!

              Comentariu

              Procesare...
              X