Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

comenzi sua articole ping pong

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • comenzi sua articole ping pong

    comenzi pe orice site de incredere din sua .
    comenzile se dau de 2 ori /luna. la cel mai mic comision.acesta se calculeaza in functe de
    greutate,volum,valoare si include toate taxele si transportul pana in ro.
    cateva magazine online
    www.tabletennisstore.us/www.megaspin.nethttp://www.americantabletennis.com/
    contact: forum, eastbaybv(at)yahoo.com
    tel:0721529940

  • #2
    Re: comenzi sua articole ping pong

    Prima comanda la incaltaminte. Doresc un calcul pentru pretul final. vezi link.http://www.paddlepalace.com/Stiga-Focus ... info/HSFO/
    Xiom Strato / Tenergy 05 fx

    Comentariu


    • #3
      Re: comenzi sua articole ping pong

      aveti pm cu pretul

      Comentariu


      • #4
        Re: comenzi sua articole ping pong

        salutare....caut de cateva luni bune un Andro Super Core Carbon Light OFF+ cu maner concav(flared).....nu am gasit! am vazut ca megaspin.net il are....imi puteti aduce unul?la cat m-ar ajunge ? astept raspunsul dvs!...stima!
        Blade : Butterfly Keyshot Light
        FH : DHS Skyline TG 3 Blue Sponge
        BH : Stiga Boost TS

        Comentariu


        • #5
          Re: comenzi sua articole ping pong

          Pentru Andro ia legatura cu cei din Odorheiul Secuiesc. Au la pret bun.

          Comentariu


          • #6
            Re: comenzi sua articole ping pong

            Ma intereseaza un RITC Friendship 729 si anume 802-40 (short pips) culoare neagra si minim 2 grosime.Pretul d-voastra va rog !

            Comentariu


            • #7
              Re: comenzi sua articole ping pong

              (at)marionico si (at)zenO
              Va pot ajuta doar daca imi lasati aici sau pe email un link cu produsul respectiv. Nu am timp sa caut si chiar daca as gasi ce doriti poate gasesc la un pret mai mare decat pretul gasit de dv. Ca sa nu apara discutii, ca pe alte site-uri din state acelasi produs e mai ieftin sau nu decat am gasit eu, rog postati link cu produsele pe care le doriti(daca le-ati gasit pe vreun site din USA) si eu va spun daca se pot aduce si pretul final.

              Comentariu


              • #8
                Re: comenzi sua articole ping pong

                http://www.megaspin.net/store/default.a ... e=Pips-Out Rubber
                Produsul Friendship 729 RITC 802-40 l-am gasit pe site-ul recomandat de d-voastra si se comercializeaza la ei cu 14 $. Astept raspunsul d-voastra pe site sau mesaj privat.
                Deasemenea am mai gasit si pe alt site la 9,90 $
                http://ttnpp.com/shop/friendship-80240- ... p-240.html

                Comentariu


                • #9
                  Re: comenzi sua articole ping pong

                  26$ cost final pana in ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: comenzi sua articole ping pong

                    pe stoc: pantaloni vanatoare, chematori, set cutite, far, bocanci barbatesti si dama
                    mai multe informatii pe email sau la tel

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: comenzi sua articole ping pong

                      Postat în original de Kantor Imre-Zoltan
                      Pentru Andro ia legatura cu cei din Odorheiul Secuiesc. Au la pret bun.
                      ceva date de contact (email, tel ....) ptr " cei din Odorheiu Secuiecs " ?
                      multumesc
                      orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

                      Comentariu


                      • #12
                        Cred ca ai gresit site-ul...nu vad nicio legatura intre produsele de pe stoc si tenisul de masa...
                        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                        Comentariu


                        • #13
                          chiar asa - ce cauta produsele astea aici pe forum ??? sa ne pierdem timpul degeaba ! rog admin sa actioneze - oricum, chiar daca erau echipamante de tenis, procedura este foarte greoaie - vezi citat : " ...Nu am timp sa caut si chiar daca as gasi ce doriti poate gasesc la un pret mai mare decat pretul gasit de dv...." pai asa putem face si noi incercari de comanda directa pe diverse site-ri, fara intermediere !
                          orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de geluts Vezi post
                            chiar asa - ce cauta produsele astea aici pe forum ??? sa ne pierdem timpul degeaba ! rog admin sa actioneze - oricum, chiar daca erau echipamante de tenis, procedura este foarte greoaie - vezi citat : " ...Nu am timp sa caut si chiar daca as gasi ce doriti poate gasesc la un pret mai mare decat pretul gasit de dv...." pai asa putem face si noi incercari de comanda directa pe diverse site-ri, fara intermediere !
                            eu intermediez comenzi de pe orice site din sua in momentul in care doritorul imi da link exact cu produsul pe care il doreste. Mi se pare normal ca cel care doreste ceva sa-mi trimita link cu produsul dorit nu sa stau eu sa caut acel produs ptr ca apoi omu sa-mi zica ca el l-a gasit pe un alt site mai ieftin.

                            Comentariu


                            • #15
                              vreau asa ceva

                              salut,
                              vreau asa ceva dc [poti sa comanzi
                              http://www.americantabletennis.com/g...-leader-3d.htm
                              ma intereseaza pretul si timpul de livrare
                              pm tonnywrk(at)yahoo.com sau 0746075859
                              sunt ffff interesat de aceasta paleta

                              Comentariu


                              • #16
                                urmatoarea comanda 15feb

                                Comentariu


                                • #17
                                  Chiar vrei??? Eu zic ca nu știi ce vrei! Ciurucuri ca cel din imagine, gasești la orice Metro.
                                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    urmatoarea comanda 05 apr.
                                    rog sa ma contactati si pe email in cazul in care nu apuc sa va raspund aici

                                    Comentariu

                                    Procesare...
                                    X