Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

pt.d.Tibi si alti distribuitori...aduceti va rog lemne si fete chinezesti1

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pt.d.Tibi si alti distribuitori...aduceti va rog lemne si fete chinezesti1

    am remarcat ca suntem cativa care preferam lemne si fete chinezesti...mie imi plac fiindca-s naravase si mult mai ieftine....nu prea-mi permit palete donic,bty etc...ma culca nevasta-mea la pres....aveti va rog grija si de noi...si altceva...
    am fost la o cabana pe varful muntelui si am vrut sa-mi iau o bere...costa 8 lei!!!!...m-am ofuscat si l-am intrebat pe tejghetar cum isi scot ei banii daca pe la mese erau doar cateva beri baute indelung...mi-a zambit si mi-a raspuns: cu ceaiul !...si intr-adevar pana am plecat am baut vreo 30 de ceaiuri ...costa doar 1 leu...

    m-ar interesa in primul rand friendshi 729:
    lemne 6030 light si fighter
    fete focus 3 snipe si cream transcend

    ar merge si palio,GKI... va multumesc
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    Salut!

    Ti-am scris si mesaj privat dar vad ca nu l-ai vazut. Am o pereche de fete 729 Friendship Geo Spin Taky cu care au fost jucate 2-3 mingi deci noi-noute atat ca nu sunt patrate dar sunt taiate mari, se potrivesc pe orice lemn.
    Tot in aceeasi categorie am si fete Donic Vario soft noi dar taiate.
    Vreau sa le dau nus a fac bani de pe urma lor deci putem negocia pretul daca te intereseaza!

    Comentariu


    • #3
      merci de oferta...dar vreau o paleta toata friendship sau palio...si noua...cu 150 ron se poate face o paleta competitiva...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu

      Procesare...
      X