Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Pitești 15 ianuarie 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    buna ziua,
    nu am putut citi clasamentul afisat, fara sa remarc performanta domnului suta, normala dealtfel... prin urmare, domnule suta, daca va face placere, clubul nostru va poate face rost de o legitimatie (originala).
    in acest mod simplu, puteti capata titulatura de profesionist si pe langa onoarea de a fi profesionist, va puteti antrena intrun mod organizat, la o sala profesionala, intre profesionisti, pentru profesionisti, dar veti capata si atributul "L" in dreptul numelui dvs. si propulsarea automata in fruntea clasamentului.

    succes

    Comentariu


    • #52
      Felicitari de la Mangalia organizatorilor si tuturor participantilor ! Turneu <<B>> mult peste unele <<A>>...
      O remarca , totusi : nu a constatat (contestat) nimeni echipamentul neregulamentar al Domnului Gheorghe Nicu ?...

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de bogdanel Vezi post
        buna ziua,
        nu am putut citi clasamentul afisat, fara sa remarc performanta domnului suta, normala dealtfel... prin urmare, domnule suta, daca va face placere, clubul nostru va poate face rost de o legitimatie (originala).
        in acest mod simplu, puteti capata titulatura de profesionist si pe langa onoarea de a fi profesionist, va puteti antrena intrun mod organizat, la o sala profesionala, intre profesionisti, pentru profesionisti, dar veti capata si atributul "L" in dreptul numelui dvs. si propulsarea automata in fruntea clasamentului.

        succes
        Bogdane,

        Stii ce mi-a spus Vali cind am plecat de la sala?
        Ca nu o sa treaca nici 24h, si o sa apara un mesaj de la tine referitor la prestatia lui.
        Cita dreptate a avut....
        Dar daca va avea legitimatie, nu va mai putea juca la Amatori, si la Open nu stiu daca mai apuca podiumul.

        Comentariu


        • #54
          prestatia lui vali este de laudat, asa cum de laudat sunt prestatiile a mai multor prieteni din amatur a caror nivel de joc a crescut simtitor

          si stiu din surse sigure ca vali a depus un efort demn de apreciat la acest turneu,cu atat mai mult de laudat....

          Comentariu


          • #55
            Bogdanele,cred ca tu esti vinovatul principal pentru numai locul 4,si asta pentru ca in semifinala nu ma puteam concentra si abtine din ras gandinu-ma la cometariile tale subtile,care au sa apara dupa turneu ,referitor la locul ocupat de mine la aceasta competitie (am primit si unele telefonice de la mare..distanta)
            In sfarsit,motivatia a fost si este una simpla,vreau sa-i iau dlui Toma premiul de sfarsit de an,sau hai fie,macar sa-l impartim !


            In ceea ce priveste echipamentul dlui Nicu Ghe Iscusitu',cu totii am observat ca este ceva in neregula, si tarziu am realizat ca de fapt ia crescut o musca-n "cioc" si picioarele i-au intrat la apa !


            Ultima editare de Vali Suta; 17.ian.2011, 02:38.

            Comentariu


            • #56
              N-ai inteles ! Si asta pentru ca nici tu nu erai echipat regulamentar , Vali !...

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de Vali Suta Vezi post
                Bogdanele,cred ca tu esti vinovatul principal pentru numai locul 4,si asta pentru ca in semifinala nu ma puteam concentra si abtine din ras gandinu-ma la cometariile tale subtile,care au sa apara dupa turneu ,referitor la locul ocupat de mine la aceasta competitie (am primit si unele telefonice de la mare..distanta)
                In sfarsit,motivatia a fost si este una simpla,vreau sa-i iau dlui Toma premiul de sfarsit de an,sau hai fie,macar sa-l impartim !
                Bogdane,
                Ce zici, premiul pus in joc pentru cistigatorul Grand Prix-ului, iti face cu ochiul?
                Daca da, atunci esti invitat, impreuna cu prietenii de la Sport Kombat, la sfirsitul anului, pentru o degustare la fata locului.
                Vezi ca locurile sunt limitate, asa ca sa-ti faci rezervarea din timp.
                Ultima editare de clau; 17.ian.2011, 13:25.

                Comentariu


                • #58
                  singurul care face cu ochiul, este vali (sau asa vad eu in poza), dar ... sper ca nu despre el e vorba (nu ca n ar merita).
                  asa cum s a observat, insa, clubul nostru nu a putut participa la niciun trial organizat in w end ul trecut, anul asta probabil ca ne vom axa mai mult pe teorie, ca la practicaaaa,











                  suntem printre primii

                  multumesc florin, sigur vom participa la cel putin unele concursuri organizate la voi

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X