Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Kokutaku Staysher ST

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn Kokutaku Staysher ST

    Lemnul este practic nou, e probat o singura data. Cumparat din japonia(iruiru) cu 300 de lei.
    Il vand cu 250 de lei.
    Are 88 de grame.
    Ultima editare de clau; 21.ian.2011, 08:33.
    Blade: DHS Hurricane Long 5 Golden
    FH: Xiom J&H C55
    BH: Tibhar K3

  • #2
    Salut ArcadY,
    Cu ce lemn se aseamana, sa zicem de la BTY?
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Vreau sa dau cateva informatii despre acest lemn (sper sa nu deranjez acest topic):
      - am jucat cu un astfel de lemn cateva luni si il vad in actiune de cel putin 2 ori pe saptamana (in mana partenerului meu de joc)
      - este un lemn cu radacini in era speed glue-ului (si rezista si in noua era); tehnologia avansata in acel timp, se pare ca ramane avansata si in zilele noastre;
      - este un lemn cu personalitate aparte, orientat cu predilectie spre jocul de topspin/ retopsin
      - suporta orice fel de fete, de la Tenergy (am jucat cu acest setup) pana la fete de aparare (asa simt)
      - nu gasesc un lemn de la Butterfly cu, care sa il compar; nu am jucat cu lemnele all wood de la Butterfly; singurul lemn de comparatie este de la Nittaku - Septear-ul (un alt lemn de referinta!) langa care il asez " cu respect"!
      - caracteristici: tehnologie inovatoare, bine construit, vibratie scurta - ideala pentru topspin de la orice distanta fata de masa, si nu numai;

      Imaginea lui, pretul si "distanta pana la el" m-a determinat sa scriu aceste randuri...ca sa mai imi alin "pofta" de a-l cumpara....

      Il recomand!
      Blade: Timo Boll Spirit
      Fh:Tibhar Genius 2.0
      Bh:Tibhar Genius 2.0
      materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Emil Tudor Vezi post
        Salut ArcadY,
        Cu ce lemn se aseamana, sa zicem de la BTY?
        Cu nici unul.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          Este rezervat.
          Blade: DHS Hurricane Long 5 Golden
          FH: Xiom J&H C55
          BH: Tibhar K3

          Comentariu

          Procesare...
          X