Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar TB ZLC ST max 86 gr

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar TB ZLC ST max 86 gr

    Asa cum spune si titlul, cumpar lemn Timo Boll ZLC ST, greutate maxima 86 gr (cantarit), in stare foarte buna. Astept mesaje.
    Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

  • #2
    Scuze pentru interventie dar tocmai am citit mesajul "Regulament pentru postarea unui Anunt de Vânzare-Cumparare" din care evidentiez 2 paragrafe (reguli) si inca 3 - 2 sanctiuni si o observatie:

    "3. Este OBLIGATORIU indiferent de natura anuntului facut (vânzare/cumparare/etc.) precizarea metodelor de contact direct cu vânzatorul cât si modalitatea de livrare. Se recomanda sa se precizeze locatia vânzatorului si daca e valabil anuntul si pentru provincie. Se elimina astfel "chatul" inutil gen "lasa un nr. de tel" sau "ai un ID?" sau "trimiti curierat?" cât si altele de acest fel. Prin aceste precizari cresc sansele de a avea o vânzare rapida si se elimina topicurile întinse pe multe pagini greu de urmarit.

    4. Produsele scoase la vânzare NU se vând în sistem de licitatie! în acest sens fiecare produs scos la vânzare va avea OBLIGATORIU un pret estimativ. Nu se admite scoaterea unui produs la vânzare ce are drept pret "nu stiu cât ar face" sau "astept oferta voastra"! Dupa caz se precizeaza daca suma ceruta e negociabila sau nu! ATEN?IE - pretul estimativ nu trebuie sa depaseasca pretul oficial! Siteul nostru nu încurajeaza BISNI?A!

    Abaterea de la aceste reguli duce la stergerea anuntului si avertizarea celui în cauza.
    Pentru abateri repetate se poate lasa si cu ban, chiar si pe o perioada nedeterminata!
    NECITIREA ACESTUI REGULAMENT NU V? SCUTE?TE DE SANC?IUNILE PENTRU ?NC?LCAREA SA."

    Succes!
    Blade: Timo Boll Spirit
    Fh:Tibhar Genius 2.0
    Bh:Tibhar Genius 2.0
    materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

    Comentariu


    • #3
      Nu vad unde e problema...
      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

      Comentariu


      • #4
        Da, asa este, nu este nici o problema! Toate cele 3 cuvinte "cumpar" din postul tau le-am citit ca "vand"...imi cer scuze!

        Totusi, nu sterg postul meu, este bine sa ne mai amintim ca exista niste reguli pentru sectiunea "vanzare-cumparare".

        Iti doresc spor la cumpare si sa gasesti ceea ce doresti!
        Ultima editare de adrian_vilcu; 26.ian.2011, 21:28.
        Blade: Timo Boll Spirit
        Fh:Tibhar Genius 2.0
        Bh:Tibhar Genius 2.0
        materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

        Comentariu

        Procesare...
        X