Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ceva pareri despre donic waldner diablo senso?!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ceva pareri despre donic waldner diablo senso?!

    Am primit lemnul asta...donic diablo senso.din cate mi-a zis e all+-off-....e in stare ff buna,n-a fost jukt decat 1 luna...ce fete as putea pune pe,avand in vedere k are 3 str de lemn si 2 de fibra de sticla?As vrea sa fie rapid pe fh si cu mai mult spin si efet pe bh.

    Astept pareri!Multam'!
    'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

    FH:donic coppa max
    blade:donic waldner diablo senso st
    BH:donic coppa max

  • #2
    Salut eu pe lemnul tau setupul urmator: pe FH:ACUDA S1 SI BH: SKYLINE 3 ARE UN EFECT DEVASTATOR iar acuda efect bun si viteza ,daca nu vrei viteza asa mare pui ACUDA S 2.

    Comentariu


    • #3
      Bun setupul.Eu am donic coppa pe ambele fete.sunt multumita,chiar incantata.combinatia ta e mai ofensiva decat a mea,dar banuiesc ca are si mai putin control....zi buna!
      'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

      FH:donic coppa max
      blade:donic waldner diablo senso st
      BH:donic coppa max

      Comentariu


      • #4
        LEMN DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBER-93 GRAME
        FATA FH-DONIC COPPA X3 SILVER-SUPER CONTROL,EFECT SI VITEZA
        FATA BH-DONIC F3 BIG SLAM
        e prima mea paleta buna si am mers din prima pe mana d-lui tibi...abia astept sa pun mana pe ea...
        ---------- Post added 08-Dec-2011 at 23:17 ----------
        am primit-o! maine "o bag in paine",ca sa zic asa. nu o sa dorm cu ea sub perna, dar e in dormitor...
        ---------- Post added 08-Dec-2011 at 23:17 ----------
        am primit-o! maine "o bag in paine",ca sa zic asa. nu o sa dorm cu ea sub perna, dar e in dormitor...
        DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
        FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

        Comentariu


        • #5
          Donic Waldner Diablo Senso am avut eu...ce sa zic pe FH te sfatuiesc sa pui Donic Traction MS Pro / Donic Coppa X1 Platin Soft iar pe BH sa pui Acuda S2 / Stiga Boost TC
          FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
          www.vivasportshop.ro

          Comentariu


          • #6
            merci dar deja comandasem...sunt foarte multumit de paleta.incep sa ma obisnuiesc cu ea si mi se pare super.
            DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
            FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

            Comentariu

            Procesare...
            X