Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete si lemn de vanzare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete si lemn de vanzare

    Salut,
    Vand lemn Joola 300 lei nou nout,lemn Stiga clipper wood 180 lei jucat doua luni si fata xiom vega pro rosie,fata joola express x-plode green power neagra.Ambele fete la pretul de160 lei.Fetele au fost jucate pe lemnul stiga timp de doua luni.Impecabile!!!

  • #2
    Postat în original de ciosu Vezi post
    Salut,
    Vand lemn Joola 300 lei nou nout,lemn Stiga clipper wood 180 lei jucat doua luni...
    Deoarece nu incurajam bisnita o sa specific ca Stiga Clipper Wood se poate lua nou la 30 euro (~130 lei) chiar de pe siteul stiga romania:
    http://www.stiga-tenis.ro/catalog1/l...pper-wood.html
    Despre celelalte materiale din acest anunt nu am verificat, intamplator am avut un Clipper Wood si stiam pretul real. 50 de lei in plus pentru un SH fata de pretul oficial = bisnita.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      B??NI??, bisnite, s.f. (Fam.) Afacere necinstita, marunta = explicatia din DEX! Domnul respectiv cred ca doreste un "adaos comercial" prea mare!
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • #4
        Postez pentru ca, am vazut oameni care se baga in seama cu japca peste diferiti oameni la mase prin diferite sali, oameni care nu au nici un habar despre fete/lemne si produse profesionale de tenis de masă si le baga niste "scoruri" zicandu-le tot felul de gogosi.
        Poate ca domnul a fost pacalit cu produsele pe care le are si el doreste sa le vand mai departe cu cat crede de cuviinta.
        Cu siguranta nu cred ca este informat
        - are 5 posturi
        - s-a inregistrat pe 11 ianuarie
        - produsele sunt sh
        - nu a postat in sectiunea anunturilor
        Parerea mea.

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • #5
          il cunosc pe ciosu de vreo 25 de ani.este fratele emiliei fosta colega a lui otilia badescu.
          nu cred ca scopul lui e sa faca bisnita.baiatul a lipsit din tenis vreo 20 de ani si probabil astea or fi preturile cu care
          a fost "impachetat" de altii.o sa vorbesc eu cu el si o sa-i spun cam care ar fi adevaratele preturi.
          ori cum nu le cumpara nimeni la preturile postate.

          Comentariu


          • #6
            salutare oameni buni,
            imi cer mii de scuze pentru preturile "destul de nesimtite" pe care le-am postat.nici o clipa nu am avut intentia sa pacalesc pe cineva.pur si simplu nu am stiut care este valoarea reala a unui asemenea lemn.am fost sunat de un domn din timisoara in urma cu doua zile care era interesat de lemnul stiga.atunci am aflat de la el cat costa de fapt in realitate.
            MII DE SCUZE!!!!!
            in legatura cu bisnita.............sau cu adaosul comercial in plus.............credeti-ma ca nu asta a fost intentia mea.dupa discutia cu cel din timisoara , am intrat si eu pe site si am vazut.din acel moment am vrut sa intru iar pe forum si sa ma scuz pt pretul destul de "piperat"dar pana azi nu am mai avut cand.azi cand am intrat am vazut ca anuntul meu nu mai era acolo unde stiam eu si asa am ajuns in sectiunea aceasta"anunturi vanzari"sau cum s-o fi numind.
            inca o data va rog sa-mi scuzati EXAGERAREA NEVINOVATA.asta a fost si nici pe departe intentia de a face BISNITA sau ADOS.
            va multumesc pt intelegere.
            cine ma cunoaste stie ca nu-mi sta in fire si nu am nevoie sa fac asa ceva.................

            Comentariu


            • #7
              Atunci care sunt preturile?

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de ciosu Vezi post
                salutare oameni buni,
                imi cer mii de scuze pentru preturile "destul de nesimtite" pe care le-am postat.nici o clipa nu am avut intentia sa pacalesc pe cineva.pur si simplu nu am stiut care este valoarea reala a unui asemenea lemn.am fost sunat de un domn din timisoara in urma cu doua zile care era interesat de lemnul stiga.atunci am aflat de la el cat costa de fapt in realitate.
                MII DE SCUZE!!!!!
                in legatura cu bisnita.............sau cu adaosul comercial in plus.............credeti-ma ca nu asta a fost intentia mea.dupa discutia cu cel din timisoara , am intrat si eu pe site si am vazut.din acel moment am vrut sa intru iar pe forum si sa ma scuz pt pretul destul de "piperat"dar pana azi nu am mai avut cand.azi cand am intrat am vazut ca anuntul meu nu mai era acolo unde stiam eu si asa am ajuns in sectiunea aceasta"anunturi vanzari"sau cum s-o fi numind.
                inca o data va rog sa-mi scuzati EXAGERAREA NEVINOVATA.asta a fost si nici pe departe intentia de a face BISNITA sau ADOS.
                va multumesc pt intelegere.
                cine ma cunoaste stie ca nu-mi sta in fire si nu am nevoie sa fac asa ceva.................
                Puteti sa editati primul post cu noile preturi.
                Sau asa cum spunea cineva mai sus puteti sa faceti o rectificare a anuntului intr-un nou mesaj.
                Cred ca lumea a inteles deja ca nu erati la curent cu preturile materialelor, nu este nevoie sa deschideti alte topicuri pe aceasta tema.
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu

                Procesare...
                X