Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Hammond 2.2 Red

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Hammond 2.2 Red

    Mai gasesc si eu pe la cineva Hammond 2.2 rosu? Am observat ca au kam disparut, nu le-am mai vazut pe nicaieri. Se mai fabrica asa ceva?
    FH-Bryce Speed FX-2.1 Red
    Nittaku Acoustic
    BH-H3 Neo-Provincial -2.1 black

  • #2
    Postat în original de NeaAnghel Vezi post
    Mai gasesc si eu pe la cineva Hammond 2.2 rosu? Am observat ca au kam disparut, nu le-am mai vazut pe nicaieri. Se mai fabrica asa ceva?
    am eu una rosie si una neagra folosite cam 12 ore,le dau ca nu ma-nteleg cu ele,ma intereseaza un schimb cu TENERGY 05,SAU TENERGY FX DAR SA NU FIE MAX TEL 0720222908

    Comentariu


    • #3
      Nu am nici un fel de Tenergy. Sorry.
      Hammondurile ce grosime au? Pret? Pe ce sunt taiate?
      Thx!
      FH-Bryce Speed FX-2.1 Red
      Nittaku Acoustic
      BH-H3 Neo-Provincial -2.1 black

      Comentariu


      • #4
        sunt max asa cum vrei,o sa ma gandesc la un pret la ele si te voi anunta,s-ar putea sa fiu la Bistrița la concurs si le iau cu mine,daca vii le poti vedea,daca nu vii poti sa vorbesti cu-n amic sa le evalueze

        Comentariu


        • #5
          N-ajung la Bistrița. Daca n-ai un pret pentru ele inca, iti propun eu 150 ron pe ambele.
          FH-Bryce Speed FX-2.1 Red
          Nittaku Acoustic
          BH-H3 Neo-Provincial -2.1 black

          Comentariu


          • #6
            ai vreun prieten care sa vina la Bistrița la concurs sambata pt a le evalua?ti le dau la 150 de ron,dar as prefera sa le vada inainte cineva in care ai incredere ca are experienta,putem vorbi si la tel 0720222908

            Comentariu


            • #7
              fetele sunt 155/150,daca le vrei incerc sa le pun o poza,ai un tel sa te sun?

              Comentariu

              Procesare...
              X