Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Care lemn sa il aleg?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Care lemn sa il aleg?

    Xiom Fuga
    Yasaka Ma Lin Carbon
    Galaxy T-8
    Mentionez ca toate sunt cu maner CP
    Cei care le-au testat va rog impartasiti-mi parerea!
    Multumesc

  • #2
    Yasaka Ma Lin Carbon as alege eu

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de midnight8080 Vezi post
      Yasaka Ma Lin Carbon as alege eu
      Spune-mi te rog si de ce?

      Comentariu


      • #4
        Va salut sunt nou venit pe acest site si in primul rind vreau sa va doresc sanatate si mult noroc in viata de zi cu zi.as dori citeva informatii despre un lemn din categorie mai veche :shanghai china;;shield brand; fostele palete cu fete :iarba: foarte bune in aceea perioada.doresc sa stiu daca merg lipite pe acest lemn fete iom vega europa;si xiomvega asia.amvorbit cu d-l Tibi la telefon dar mai astept putin ca este criza. va multumesc astept un raspuns si totodata un sfat.

        Comentariu


        • #5
          Ma Lin Carbon este un lemn care are un simt foarte bun, este elastic si destul de rapid. Contribuie mult la spin, are control mare, viteza buna la semi-distanta. Merge bine atat cu fete moi, cat si cu fete tari, dar depinde de nivelul si gustul jucatorului. Multi jucatori cu priza CP prefera lemnele Yasaka, deci banuiesc ca priza este confortabila. Eu am testat cu maner ST.
          Galaxy T-8 este un lemn tare ca piatra, pe langa alte lemne arylate-carbon, are si sunet ascutit, sticlos. Nu am jucat cu el, dar am dat mingea de cateva ori pe lemnul gol si m-am calmat repede. Este posibil ca pentru un jucator cu priza CP sa fie altceva.
          Nu stiu nimic despre Xiom Fuga.
          (at)serban tulcea: este mai bine sa deschizi un topic nou, daca cel in care vrei sa scrii nu are legatura cu problema ta. Altfel, probabil ca vei putea lipi fete pe lemnul respectiv, dar cred ca e mai bine sa iei un lemn care este pregatit sa accepte astfel de fete. De pe cel vechi va trebui sa rupi buretele si apoi sa smirgheluiesti bine, apoi sa lacuiesti cu lac special lemnul si abia apoi vei putea sa lipesti alte fete.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            pentru grasomega...Multumesc domnul meu am lemnul pregatit smirgheruit dat cu lac special pe baza de apa incolor,este in greutate de 80.gr grosimea de 7mm si cred eu ca este un lemn bun. am dat cu bila in el si suna destul de frumos si este de viteza parerea mea . multunesc foarte mult.

            Comentariu


            • #7
              Bun
              ma lin extra ofensive cp
              Butterfly Viscaria fl
              Butterfly tenergy05

              Comentariu


              • #8
                Atat lemnele cat si fetele se aleg in functie de valoarea jucatorului de asta exista scara pentru lemne de la def la off++.
                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de ginno74 Vezi post
                  Bun
                  ma lin extra ofensive cp
                  Unde gasesc Ma lin extra ofensive CP

                  Comentariu


                  • #10
                    am sa pun niste poze cu lemnul ;laudat"

                    Comentariu


                    • #11
                      Bun rewiew facut de Grasomega!
                      Multumesc
                      Mai astept si alte pareti poate si despre fetele utilizate pe aceste lemne!

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X