Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

iarba interzisa cumpar!!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • iarba interzisa cumpar!!

    cumpar o iarba interzisa care este cea mai rea din care vine mingea cel mai urat?
    Ultima editare de DAN TT; 08.mar.2011, 23:03.
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  • #2
    Hmmm, ai jucat 6 meciuri la Bistrița si n-ai castigat nici un set, mi-e greu sa cred ca toti erau batrani grasi si lenesi
    Eu zic sa mai muncesti inca pana pe la vreo 40 de ani si apoi sa te gandesti la smecherii de-astea
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Asa bravoo..., in loc de munca si antrenament,e mult mai usor sa te ascunzi in spatele plin de venin al ierbii. inca odata bravo, FELICITARI
      Ma Lin Soft
      Yasaka Rakza 7
      Xiom Yanus

      Comentariu


      • #4
        eu zic sa-ti plantezi pe lemn gazon si sa cresti in paralel si o familie de vaca domnului ca efectul sa fie superderutant...daca tu crezi ca punandu-ti iarba cea mai"urata"ai sa cresti in valoare inseamna ca gresesti...daca vrei sa castigi in loc sa joci cu adevarat si cu sudoare apuca-te de mario,zuma sau tetris...daca esti un jucator slab,poti sa joci si cu tufa de tuia ca tot slab ramai...chiar azi am jucat impotriva unei ierbi tare urate...dar am mancat bataie din cauza mea ca nu mi-am adaptat tactica...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          da asa gandesc si eu ca si voi dar atunci cand am postat eram suparat ca nu am facut nimic la bistrita , dar vorbeam si de grupa unui coleg din dej in care un ierbar batran si gras a castigat grupa cu 6 victorii eu nu cred ca toti din grupa au fost asa de slabi!!
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Unde esti Gugule sa-i explici amicului, ca tu ai in picioare tenis de masă cat calul lui Decebal si a fi batran nu e sinonim cu a fi slab(la joc)!!!!! Si daca ai facut 6 victorii, inseamna ca ai fost cel mai bun. Punct...
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #7
              iarba verde de acasa!!- si in grupa mea a catigat cu 6 victorii tot un ierbar dar era tanar si agil!deci nu le place sa munceasca eu oricum nu voi juca cu iarba niciodata ca nu e stilul meu ! oful meu e ca la dej nu avem ierbari cu care sa mai exersam si de aceea cumpar ierburi sa ne antrenam!!
              ---------- Post added 07-Mar-2011 at 08:53 ----------
              oricum acesta este un topic de cumparare daca aveti ceva de vanzare postati aici daca nu atunci pt alte discutii sa trecem la general sau alte categorii unde nu deranjam pe nimeni multumesc!!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu

              Procesare...
              X