Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schimb paleta ping pong-tricou original steaua nike nou...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Schimb paleta ping pong-tricou original steaua nike nou...

    DORESC SA OFER UN TRICOU ORIGINAL STEAUA BUCURESTI NIKE,ESTE TRICOUL OFICIAL DE JOC,TRICOUL ESTE NOU CU ETICHETA PENTRU WEB SAU POZE CONTACT: baciuc29(at)yahoo.com ...IN SCHIMBUL ACESTUI TRICOU DORESC O PALETA DE PING PONG...2 fete + 1 lemn...astept oferte....

  • #2
    vai...un tricou doar nike nu ai?...sau macar cu otelul......la cum joaca steaua mai mult de 2 mingi de ping pong nu iei...dar am sa intreb ca am cativa prieteni stelisti infocati...ce pret are tricoul?....si,sorry pt rautati...becali sa traiasca
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

    Comentariu


    • #3
      Tricoul costa 200 ron dupa noi reduceri vad...in Decembrie anul 2010 costa 300 ron...am avut 9 tricouri oficiale de joc ale stelei...acum mai am 1 singur.

      Comentariu


      • #4
        Imi cer scuze pentru off-topc jeane. Te deranjez cu o intrebare. Cum e vremea acolo unde zici ca locuiesti?
        Marc Barbu

        Comentariu


        • #5
          Eu locuiesc in iasi...si vremea este foarte misto

          Comentariu


          • #6
            Talcioc ? Din cate stiu eu aici pe forum se fac schimburi de materiale de tenis de masă ...

            Comentariu


            • #7
              eu nu fac schimb intre un tricou cu steaua si o pereche de sosete...are legatura cu materiale de tenis de masă...deoarece eu doresc o paleta de tenis de masă nu doresc pe acest tricou un alt tricou cu pandurii tg jiu sau un sort cu aro slatina

              Comentariu


              • #8
                Asta presupunea ca tricoul sa aiba legatura cu tenisul de masa . Dar poate ca m-am inselat . Scuze si spor la troc !

                Comentariu


                • #9
                  daca tu joci tenis de masă in pielea goala e problema ta....altii prefera sa joace tenis de masă in tricou cu steaua...deoarece aduce mai mult spor si mult noroc )

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de jeanpingpong Vezi post
                    daca tu joci tenis de masă in pielea goala e problema ta....altii prefera sa joace tenis de masă in tricou cu steaua...deoarece aduce mai mult spor si mult noroc )
                    foarte tare !!!
                    Butterfly Viscaria fl
                    Butterfly tenergy05

                    Comentariu


                    • #11
                      Daca nu ai inteles ce am vrut sa zic , nu are rost sa mai discutam . Spor la troc !

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X