Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Comercializez produs unic,

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comercializez produs unic,

    Adica, este singurul produs de acest gen pe care il detin, si anume:
    Viitoarea dumneavoastra Paleta semiprofesionala, asamblata in mod original chiar pe linia de productie de la Donic.
    Este vorba de o paleta pe care, odata incercata, doar cu un mare efort de vointa mai puteti renunta. Aceasta paleta ofera un control total al jocului, atat semi ofensiv cat si la distanta de masa, va poate creea senzatia ca puteti juca tenis de masă aproape fara antrenament.
    Lemnul in 5 straturi, cu maner “flared”, maner proiectat cu o configuratie care este extrem de comod, deoarece terminatia praselelor sunt la nivelul fetelor.
    Aceste fete, Vari-Slick, aprobate ITTF, sunt extrem de moi, cu grosimea de 2.0, sunt recunoscute pentru spin-ul characteristic , mie personal imi este greu sa le compar cu alte produse de acest gen deoarece experienta mea este limitata doar la paleta cu care joc deja de 3-6 luni, dar va pot spune ca mi-a lasat impresia unei palete foarte controlabila.
    Paleta este nou nouta, am primit-o personal, prin curier, direct de la producator. Si m-am hotarat cu greu sa renunt la ea si asta doar pentru 89.99 ron, transportul in afara localitatii București fiind suportat de cumparator. Stiu, o sa spuneti ca este un pret mic, dar am plecat de la idea ca poate vor fi mai multe persoane interesate de performantele pe care aceasta paleta le poate adduce in jocul dumneavoastra, drept care considerati acest pret de 89.99 ron, doar o suma de plecare pentru o licitatie deschisa ad-hoc in acest post, care insa se va incheia vineri, in asa fel incat fericitul viitor posesor sa se poate bucura la sfarsit de saptamana, invingandu-si toti prietenii cu noua lui paleta.
    Bonus, voi lipii banda de cant
    Ps. Am rugamintea ca toate discutiile despre pret sa fie postate aici, pentru ca toata tranzactia sa fie total transparenta.
    Success


  • #2
    cred ca sunteti agent de vanzari l!a spiciul asta sigur o sa o vindeti !felicitari pt spici!! ori cum esteo paleta hoby!spor la vanzare
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      multumesc pentru aprecieri, domnule alehandro, dar ... depinde ce intelegeti prin paleta hobby, eu as putea sa demonstrez, celor interesati desigur, ca pot castiga cateva meciuri cu aceasta paleta, asta doar pentru a convinge eventuali cumparatori ca, contrar ideii preconcepute de paleta hobby, se poate folosi fara probleme

      multumesc

      Comentariu


      • #4
        Probabil ca ati putea demonstra celor interesati si niste victorii cu o bucata de faianta.
        Ma gandesc ca asta nu demonstreaza ca faianta respectiva e paleta profi.
        In alta ordine de idei nu strica sa specificam daca paleta pe care o vindem e din gama hobby.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          cunosc eu pe unii(ciobi de la cluj) care batea lumea pe la miramar cu farfuria sau scrumiera.....daca era talentat....

          Comentariu


          • #6
            100% te batea si te bate si acum......iarasi arunci cu dinsii (stii tu ce) in fasole?!?

            Comentariu


            • #7
              Da, si produsul unic a virat la dreapta, asa, pe neasteptate.
              TsE

              Comentariu


              • #8
                (at)domnule clau, imi acordati prea mult credit vis a vis de jocul meu ... multumesc

                dar in legatura cu anuntul meu, cred ca am definit exact paleta pe care doresc sa o vand, am atasat si poze ale produsului, iar daca mai era mai era vreun dubiu, atunci domnul alehandro a avut amabilitatea sa evidentieze in mod concret acest lucru,
                multumesc

                (at)domnule chiru, poate ati fi interesat sa va schimbati paleta ? as putea sa va ofer un pret preferential...

                Comentariu


                • #9
                  Interesant! O prezentare profesionala la o paleta neprofesionala. Pacat de discurs, mai ales ca sunt multi pe acest site care vand palete bune dar prezentarea obiectului supus vanzarii este modesta!
                  Andro Rasanter 48
                  Butterfly Timo ALC
                  Andro Rasanter 48​

                  Comentariu


                  • #10
                    Am sa o cumpar eu, pentru un coleg.Daca poti sa o trimiti prin Rares la Galați, ar fi perfect,daca nu mai vorbim.
                    Cele bune.
                    Blade Dr Neubauer Phenomenon, FH Dignics 05, BH Yasaka Antipower

                    Comentariu


                    • #11
                      Din pacate nu a fost decat o prezentare inflorita si exagerata la un produs fara mare valoare , ceea ce nu e ok avand in vedere ca mai intra pe forum si incepatori si vizitatori care vor crede ca e paleta lui Dumnezeu . Cred ca ar fi inutil si enervant , sa vedem de acum incolo prezentari kilometrice la fiecare post de vanzare . Va citez : "dar va pot spune ca mi-a lasat impresia unei palete foarte controlabila." dupa care spuneti ca " Paleta este nou nouta, am primit-o personal, prin curier, direct de la producator." Deci ce inseamna pentru Dvs "nou-nout" ? Sau toate caracteristicile spuse despre ea le-ati descoperit dupa ce v-ati uitat la ea prin ambalaj ? Si inca ceva , din cate stiu eu licitatia e interzisa pe forum . Stima !

                      Comentariu


                      • #12
                        Ziua buna. Nu inteleg de ce sunteti asa rautaciosi cu "bogdanel". Omul vrea sa-si vanda paleta. Sunteti invidiosi? Capacitatea dansului de a tine "spiciuri" este remarcabila. In plus: a interzis cineva sa se vand palete hobby pe acest forum?Numa' bine!
                        ---------- Post added 18-Mar-2011 at 09:45 ----------
                        Bravo JanOveW74. D-aia i-am si spus "spici". Ai sesizat foarte bine . Omul se contrazice. Dar are voie sa spere ca cineva se tepuieste pe seama "spiciului" intorto'cheat'.

                        Comentariu


                        • #13
                          multumesc frumos aurel,
                          am discutat cu rares si ne va ajuta cu transportul obiectului in cauza


                          multumesc tuturor celor care au considerat oportun sa intervina in discutiile generate de aceasta oferta

                          topic inchis

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X