Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

pot lipi si cu alteva fetele?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pot lipi si cu alteva fetele?

    ma gandeam sa nu cumpar un adeziv de la comercianti.ceva gen picatura si alte prostii credeti ca ar merge?am vazut intr-un topic ca cineva spunea de "moment".nu stiu daca glumea sau ba.daca exista asa ceva va rog sa-mi spuneti.

  • #2
    Poti sa bati si in cuie sau cu clei de oase...depinde ce vrei sa faci cu paleta ulterior.
    Marc Barbu

    Comentariu


    • #3
      evident ca as vrea sa folosesc fetele si mai tarziu.exista un asemenea adeziv neconventional care sa-ti ofere pobsibilatea sa dezlipesti si sa cureti fetele foarte usor?

      Comentariu


      • #4
        trebuie sa fie ceva...am zis ca dupa ce termin speedglue-ul, iau la rand toate lipiciurile din practiker si experimentez...daca-ti lipseste lipiciul, poti sa-ncepi de pe-acuma ...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Daca sunteti hotar?ti sa faceti tampenia, macar incercati cu ceva mai putin ofensiv gen "prenadez"...
          Marc Barbu

          Comentariu


          • #6
            incercati cu prenadez dar nush ce v-a iesi,eu cunosc o persoana care si-a lipit fetele cu prenandez si a zis ca ii merg la fel de bine fetel dar nush cum e cu dezlipirea

            Comentariu


            • #7
              Daca tot vorbim de teorii de lipire, eu ma gandeam sa iau niste prenadez (care in fond e tot un speed glue doar ca mult mai gros ) si sa mai bag niste toluen in el sa il diluez...si ma gandesc ca va iesi exact un speed-glue mai mult sau mai putin clasic. Ce ziceti de ideea asta?
              --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
              --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

              Comentariu


              • #8
                ooo...te credeam om serios...eu zic ca daca mai punem 2 albusuri de ou si o lingura de faina o brevetam si la anu"luam titlul olimpic...azi iar m-am scremut cu speedglue-ul...am urmat sfatul lui grasomega si a mers mai bine insa ma scoate din sarite partea de jos a fetei pe care mi-e cam greu s-o presez...
                tibhar def plus jumulita
                gambler reflectoid 1,0
                dawei 388 D-1 ox

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de bubu ruz Vezi post
                  ooo...te credeam om serios..........
                  Cand pun mana pe paleta curatz tot de pe planeta.

                  Acuma serios vorbind...treaba cu prenadezul diluat chiar ar trebui sa mearga. Cand o sa reusesc sa fac rost de niste prenadez si toluen o sa fac testul.
                  --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                  --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                  Comentariu


                  • #10
                    "serios" in sensul de opac la solutiile de acest gen...prenandez stiu unde gasesc,dar toluen?
                    tibhar def plus jumulita
                    gambler reflectoid 1,0
                    dawei 388 D-1 ox

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu stiu domnilor eu sincer sa fiu nu prea am incredere in lipirea fetelor cu prenadez.

                      Comentariu


                      • #12
                        orice lucru nou si ulterior de mare folos a fost privit la inceput cu neincredere......am gasit solutia pt.mine...carligele de rufe ale neveste-mii...la cat au costat nu cred ca-s donic, asa ca sper sa tina pana dimineata...
                        tibhar def plus jumulita
                        gambler reflectoid 1,0
                        dawei 388 D-1 ox

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X