Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Dr Neubauer High Technology Plus

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn Dr Neubauer High Technology Plus

    Modificat,facut mai mic(pentru control),200 ron,transport inclus posta romana.
    Ultima editare de jhon; 27.mar.2011, 22:10.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

  • #2
    puneti , va rog, poze si dimensiuni !

    Comentariu


    • #3
      poze,dimensiuni,preturi de criza?
      BLADE:TMB ALC
      FH:TENERGY 05
      BH:RASZKA O7

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de cristifurdui Vezi post
        poze,dimensiuni,preturi de criza?
        Pretul e de super criza,verificati cat e unul nou
        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

        Comentariu


        • #5
          Am uitat sa precizez ca lemnul e semnat de Otilia Badescu,Adrian Crisan,Jan Ove Waldner si Jorgen Persson(am obtinut autografele la Bistrița).Cadou husa patrata.
          Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
          "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

          Comentariu


          • #6
            Pret nou 175 ron
            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

            Comentariu


            • #7
              Imi pare rau, dar nu pot sa ma abtin, cum ai putut sa mutilezi intr-un asa hal bunatatea de lemn? Nu cred ca ai facut-o pentru a obtine un control mai bun decat la dimensiunea originala! Un amic de-al meu a facut la fel. Una din fete fiind prea mica, pentru noul sau lemn, l-a polizat pana s-au potrivit!!! Si a iesit o forma de balon dezumflat, de te ia groaza cand te uiti la paleta. Scuze pentru off topic...
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #8
                DE GUSTIBUS NON DISPUTANDUM !...sau, cam asa ceva

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de laky Vezi post
                  Imi pare rau, dar nu pot sa ma abtin, cum ai putut sa mutilezi intr-un asa hal bunatatea de lemn? Nu cred ca ai facut-o pentru a obtine un control mai bun decat la dimensiunea originala! Un amic de-al meu a facut la fel. Una din fete fiind prea mica, pentru noul sau lemn, l-a polizat pana s-au potrivit!!! Si a iesit o forma de balon dezumflat, de te ia groaza cand te uiti la paleta. Scuze pentru off topic...
                  Multumesc frumos pentru reclama pe care o faceti pentru a ma ajuta sa vand paleta!Sunteti un mare domn!
                  Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                  "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                  Comentariu


                  • #10
                    A ajuns bun de muzeu. Valoarea lui e data de semnaturi.
                    Un up pentru a fi vazut de amatori!
                    TsE

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de jhon Vezi post
                      Multumesc frumos pentru reclama pe care o faceti pentru a ma ajuta sa vand paleta!Sunteti un mare domn!
                      Domnia nu are ce cauta in acest caz, nici macar la modul peiorativ! Pur si simplu e vorba de sinceritate si oroare fata de ce poate ajunge un lemn de valoare in urma unei interventii neavizate! Nu-ti place un lemn? Da-i pace si marita-l! Dar odata ciuntit, mai greu cu maritisul! Constat cu regret ca se adevereste din nou zicala„ Drumul spre iad e pavat intotdeauna cu bune intentii”...
                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                      Comentariu


                      • #12
                        Va rog sa nu mai postati aprecierile dumneavoastra personale pe topicurile mele,atat timp cat nu sunteti interesat sa cumparati.Acest lemn `mi-a placut` aproximativ 1 an,si il vand pentru ca are viteza mai mica pe backhand,e potrivit pentru ce-i care folosesc iarba.Cat despre ciuntit,as lasa eu un comentariu vis-a-vis de materialele pe care le folositi in raport cu jocul modern de tenis de masă,dar am bun simt , buna crestere si educatie pentru a nu ma baga acolo unde nu ma intereseaza.
                        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                        Comentariu


                        • #13
                          Ma mir ca dupa un an de "dragoste" cu dr.Neubauer High Technology, afirmi cu seninatate ca motivul divortului ar fi "ca are viteza mai mica pe backhand" !!! Draga Jhon, nu incerca sa vinzi castraveti gradinarului!!!! Acest lemn este un lemn ofensiv clasic, fiind cel mai rapid din cele de la dr.Neubauer, si nici decum unul COMBI( asa cum afirmi in totala necunostinta de cauza)! lemnele combi de la dr.Neubauer fiind Titan si Combination efect. Cat despre comentariile,pe care buna ta crestere si educatie(pe care eu se pare ca nu le prea am) nu-ti dau voie sa le faci privitor la incompatibilitatea materialelor folosite de mine cu jocul modern(n-am afirmat ca as avea un astfel de joc)... dai bataie, am auzit destule pe tema asta si sigur n-am sa ma dau cu capul de pereti !!!
                          Un singur lucru m-a deranjat in toata povestea asta, determinandu-ma sa intervin. Considerand de fraieri masa potentialilor cumparatori, ai crezut ca poti sa-i faci sa inghita galusca, declarand emfatic "Pretul e de super criza, verificati cat e unul nou".
                          Am verificat, si am aplicat regula de trei simple. Daca un lemn intreg costa 79E, cam cat costa trei sferturi de lemn ? 79Ex0.75x4.2lei/E=248 lei.
                          ...Da, se pare ca ar fi o afacere...mai lipsesc de pe bursa materialelor pentru tenis de masă... mingile "ajustate" la 75% pentru marirea controlului, poate s-or mai gasi amatori !!!
                          Am zi ce aveam de zis si zau ca nu ma mai bag !
                          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                          Comentariu


                          • #14
                            Domnule Iaky,referitor la buna crestere si educatie,m-am referit strict la mine,nu as fi indraznit sa fac aprecieri la adresa dvs,pentru ca aveti o varsta si nici macar nu va cunosc personal.
                            Daca doream sa `faieresc`pe cineva,am poze cu lemnul inainte sa-l modific si puteam sa le postez pe acelea,nu e asa?Verificati,va rog,la alti useri,corectitudinea mea,unora le-am trimis materialele sa le verifice inainte sa-mi puna banii, precum si altora,de la care am cumparat,le-am pus banii pe card,in avans(ex GRASOMEGA).
                            Cat despre modificat,ideea mi-a dat-userul GabiOanes din Focșani,caruia i-am vandut un lemn Dr Neubauer Firewall Plus,si caruia,printre altele,ii spuneam de lemnul care face obiectul acestui post,ca e cam mare si putin incomfortabil, si caruia ii multumesc pentru opinie,pentru ca lemnul e mai usor de folosit la dimensiunile actuale.

                            Lemn retras de la vanzare,pentru a nu fraieri `masele`.Multumesc.
                            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                            Comentariu

                            Procesare...
                            X