Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Comparație fețe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comparație fețe

    Salut!Am 2 lemne pe care le folosesc:BTY Kong Linghui Special si Primorac Carbon si inca nu am gasit fete potrivite pe backhand.Mi s-au recomandat urmatoarele variante:BTY Siver FX,Tibhar Sinus(sau Sinus Soft),Tibhar Nimbus Soft.Ii rog pe cei care au folosit sau folosesc aceste fete sa-mi dea un sfat.Multumesc.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

  • #2
    Pai intai spune-ne de ce nu e bun Tenergy05 si Baracuda. Ce nu iti place la ele?
    Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

    Comentariu


    • #3
      Nu pot controla Tenergy la returul de serva,sa pun o minge moale,scurta, si as incerca pe celelalt lemn si alta fata in loc de Baracuda
      ---------- Post added 27-Mar-2011 at 17:48 ----------
      Scuze,acum am remarcat faptul ca in titlu am scris Fate in loc de Fete... nu stiu cum sa modific.
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #4
        Desi nu se afla pe lista prezentata de tine, pot sa recomand fara retinere Yasaka Rakza 7 Soft. E excelenta pe BH, in special din perpectiva cerintelor tale (retur cu mai mult control a servelor). Are un control si spin foarte bun. Este doar o parere. Mult succes.
        PS: Baracuda Big Slam, nu iti plac pe BH? Cum sunt?

        Comentariu


        • #5
          Merci pt sfat;baracuda e buna,are f mult spin si control,dar as mai incerca si altceva
          Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
          "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

          Comentariu


          • #6
            E ciudat ce zici tu, tocmai pt ca 05 are "catapult effect" ala, si ar trebui sa n-ai nici o problema la returul de serva. roaga pe cineva sa-ti serveasca 10 minute incontinu aproape de fileu, si cauta solutii SAU preia si tu serviciul pe forehand
            Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

            Comentariu


            • #7
              Mie imi place foarte mult ACUDA S3 pe rever...poti sa iei in calcul si asta.
              --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
              --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

              Comentariu


              • #8
                Multumesc pentru opiniile dvs.M-am decis(deocamdata!).
                Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                Comentariu

                Procesare...
                X