Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

donic black devil cb

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • donic black devil cb

    as dori cateva informati despre acest lemn. Momentan folosesc lemnul din semnatura si as vrea sa trec pe un lemn mai vitezist. As dori totusi sa pastrez feeling-ul Septear-ului. Ce parere aveti? Sunt deschis si altor variante.
    Fh: Rakza X
    Blade: Bty Innerforce ULC
    Bh: Rakza X Soft

  • #2
    Donic Black Devil: usor, rapid, cap mic (cam cu 5 mm mai mic decat la Septear), control slab, vibratii foarte scurte.
    Incearca Timo Boll Spirit sau Michael Maze de la BTY sau daca vrei sa pastrezi simtul Hinoki - vezi un TSP Break 9 sau Break 11 - 9, respectiv 11 straturi de Hinoki.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Momentan eu joc cu acest lemn negru de la DONIC.Intr-adevar este un lemn off+,usor ,are cam 83 grame,foarte manevrabil mai ales in cazul meu care folosesc "priza toc".Deci nu-mi dau seama de vibratie.Dar ,zic eu,face "casa comuna"cu fata Donic Baracuda ,adica cu acest set-up ma inteleg foarte bine.Asa ca fapt divers cand lovesc mingea cu aceasta combinatie ,se aude un sunet placut,"de atac"al "dusmanului "de dincolo"de fileu.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Salut daca vrei ceva mai rapid si sa pastrezi si ceva control ia lemnul XIOM STRATO care are si KISO HINOKI .Dar sa ai mare grija ce fete pui.

        Comentariu

        Procesare...
        X