Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fețe pentru lemn LKT Instinct?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fețe pentru lemn LKT Instinct?

    Salutare,
    Ma numesc Ionut sunt din Brașov , am 1,70 m inaltime si 120 (osutadouazeci) kg si paradoxal cica joc tenis de masă.
    Acum joc avand configuratia din semnatura dar am o paleta "corcitura chinezeasca" lemn LKT Instinct + si fete LKT PRO Xt si Globe 999.
    Parca n-as vrea sa ma despart de ea mai ales ca e prima paleta cu care am jucat dupa 7 ani de "seceta".... as pastra lemnul.
    Astept un sfat de la voi cu ce fete s-ar potrivi acestui tip de lemn.
    Multumesc


    Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
    FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
    BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

  • #2
    Nea Nelule, daca tot te-ai "dedat" la o paleta cu adevarat buna, ca sa aduci "instictul de baza" la un nivel cat de cat competitiv, trebuie sa-l "corcesti" si mai tare, cu niste fete de tip euro-japoneze, facute in Germania. Vega Pro ar fi prea tari si prea grele pentru el, dar ti-as recomanda Xiom Vega Europe. Ca o sa te coste mai mult fetele decat lemnul, este alta poveste, dar scoti din conturile alea elvetiene, de care nu mai stie decat nea "Gelu" si nea "Victor" si copiii lu' matale. Si mai da jos din kilogramele alea, ca la diabetul matale, nu "e bune" iar la urmatorul congres, nu o sa te mai recunoasca nici "popoarili", nici "agenturili straine", nici "marea adunare nationala". (pamflet)
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu

    Procesare...
    X