Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand SPEED GLUE Butterfly Fair Chack

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand SPEED GLUE Butterfly Fair Chack

    Vand speed glue Butterfly Fair Chack 500 ml = 60 RON.
    Ultima editare de gabi.gogu; 06.apr.2011, 20:30.

  • #2
    Reducere pret: 500 ml = 60 RON

    Comentariu


    • #3
      Scuza-ma Gabi , dar la reducerea de pret probabil ai vrut sa scrii alta cifra , altfel nu se vede unde este reducerea ...
      TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
      TENERGY // VISCARIA // TENERGY

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de mah.horea Vezi post
        Scuza-ma Gabi , dar la reducerea de pret probabil ai vrut sa scrii alta cifra , altfel nu se vede unde este reducerea ...
        Probabil ca a modificat si in primul post.
        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de mah.horea Vezi post
          Scuza-ma Gabi , dar la reducerea de pret probabil ai vrut sa scrii alta cifra , altfel nu se vede unde este reducerea ...
          Din pacate, am procedat eu gresit, in sensul ca prima ata era scris petul de 80 lei in primul post al acestui topic, dupa care am mentionat in postul urmator pretul redus la 60 lei, si dupa care am actualizat cu ultimul pret si in cadrul primului post...
          De abia acum imi dau seama ca nu trebuia sa fac actualizari si in primul post! Greseala de editare de incepator...
          Multumesc pt. atentionare.

          Dar, pretul pe care il solicit acum este de 60 lei.
          ---------- Post added 07-Apr-2011 at 19:27 ----------
          rezervat pt. userul amator 13 pana marti

          Comentariu


          • #6
            valabil la pret de 60 lei (500 ml). predare personala la turneul de la Suceava (30 aprilie) sau la Reghin (7 mai)

            Comentariu


            • #7
              amicul meu ar fi luat lipiciul dar era rezervat...asa ca acum asteapta comanda...altceva voiam sa intreb...daca un produs e rezervat putem face oferta fara sa parem nesimtiti?...sau tre sa-l asteptam pe cel care rezerva sa-si dea seama ca s-a trezit vorbind incurcand lumea?
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de bubu ruz Vezi post
                amicul meu ar fi luat lipiciul dar era rezervat...asa ca acum asteapta comanda...altceva voiam sa intreb...daca un produs e rezervat putem face oferta fara sa parem nesimtiti?...sau tre sa-l asteptam pe cel care rezerva sa-si dea seama ca s-a trezit vorbind incurcand lumea?
                in tipic scria ca rezervarea era pana marti, moment pana cand nu am primit un raspuns de la respectivul user (mentionat in topic), asa ca am ridicat topicul mentionand valabil postul de vanzare...

                Comentariu


                • #9
                  Reducere de pret: 50 RON (500 ml) plus transport sau predare personala la concursul de la Reghin (7 mai) / Bistrița (21 mai).
                  ---------- Post added 03-May-2011 at 09:51 ----------
                  rezervat pt. userul vep

                  Comentariu


                  • #10
                    vandut. topic inchis

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X