Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

STIGA inspire -- pareri de la cunoscatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • STIGA inspire -- pareri de la cunoscatori

    Buna tuturor,

    Vreau sa imi achizitionez o paleta, sunt un amator al amatorilor daca se poate spune, si dorind sa ma inscriu si eu in circuitul Amatur (sper sa il prind pe cel de la Suceava, cel de la Botoșani nu am putut din cauza job-ului) as vrea sa stiu daca ar fi potrivita pentru mine aceasta paleta.

    description-ul de pe ebay: STIGA

    Inspire Table Tennis Bat

    Stiga Inspire Table Tennis Bats are developed for players who require high quality recreational bats with excellent ball control.

    Stiga Inspire Table Tennis Bats feature 1.5mm sponge magic rubber and a concave handle.

    15 spin

    19 speed

    50 control.

    ITTF Approved.

    Acesta este si link-ul: http://cgi.ebay.co.uk/STIGA-Inspire-...#ht_1313wt_905

    De asemenea la Intersport am mai vazut o paleta stiga avea 2 stele, cea de mai sus nu stiu, era 99 lei, cu reducerea vanzatorului ajungea pe la 80.

    Ca buget maxim 80 lei, iar daca credeyi ca alte marci sunt mai bune va rog sa mi le recomandati

    Multumesc anticipat!
    ---------- Post added 03-Apr-2011 at 23:56 ----------
    sau ce spuneti de http://cgi.ebay.co.uk/STIGA-JM-Saive...9#ht_834wt_905
    e mai ieftiba :P

  • #2
    Sunt amandoua palete "hobby" si sincer te sfatuiesc (si cred ca n-o sa fiu singurul...am eu asa un simtamant... ) sa mai strangi cativa bani in plus si sa iti iei o paleta asa cum trebuie...

    Contacteaza si tu unul din oamenii de aici de pe forum care se ocupa cu asta : tibi, valigti, george coroian, rasvan (nu neaparat in ordinea asta...depinde de tine numai pe cine alegi) si nu numai, sau ia si rasfoieste sectiunea de Vanzari/Cumparari si vezi daca ti se potriveste ceva de acolo...de multe ori poti gasi chilipiruri
    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

    Comentariu


    • #3
      Are perfecta dreptate Kobalt. Daca mai poti face un mic efort financiar, cu siguranta vei gasi la persoanele enumerate mai sus, o combinatie care e net superioara paletelor hobby din magazin.
      Mult succes.

      Comentariu


      • #4
        va multumesc de sfaturi si va dau dreptate trebuie sa recunosc, insa microbul e mare si doresc foarte mult sa particip la turneul amatur din 30 aprilie din Suceava, chiar daca o sa ma aflu printre ultimii clasati. Partea nasoala sunt finantele , dar ce sa-i faci suntem in romania, asta e. In rate nu se poate lua de undeva ? :P

        Comentariu

        Procesare...
        X