Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand timo boll spirit

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand timo boll spirit

    Cum vedeti in foto,lemnul este intact,jucat 4 luni.70 eur fara exp. si 75 eur cu exp.vazand ca sunt in italia si pe mine ma costa cel putin 9 eur/100gr.
    Avand in vedere ca cineva de pe forum a vazut o lovitura,iar eu in pozele precedente nu am facut poze f elocvente,mi-am permis sa le refac si,iata si lovitura(daca se poate numi asa...................!!!???).Va spuneam ca lemnu e jucat putin si repet.......este intact.decideti Dvs.Merci si bafta in viata si ping pong.
    Butterfly Timo Boll spirit comentarii :
    FacebookRating (evaluat 45 ori)Exista 25 utilizatori ,ptr. Butterfly Timo Boll.
    La producator: Viteza 8.3 / 12
    Control 7.9 / 12
    Greutate 89 g
    Din Comunitate: Viteza 8.1
    Controlul 8.0
    Rigiditatea 5.8 - Media
    Duritate 6.1 - Mediu greu
    Coerența 8.6 - întotdeauna identice
    Global 8.6
    Plies 7
    Materiale plies lemn 5 (Koto, limba, Kiri), 2 Arylate-carbon (ALC)
    Grosimea cap 6mm
    Masuri pt fete 152/158

    Comentarii de Duhul Timo Boll Butterfly gekogark1212 a spus acest lucru pe 5 aprilie 2008:
    Foarte, foarte bine echilibrata lama în fiecare aspect. Singurul lucru pe care nu am dori despre aceasta este greutatea sa, care poate varia destul.
    Ultima editare de EDWARD; 05.mai.2011, 10:47.

  • #2
    este cam scump avand in ca este 82 de euro pe presport http://www.presports.com/butterfly-t...-off-p-86.html plus 5 euro transport total 87 NOU! pune un pret rezonabil daca vrei sa il cumparam!
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      boll spirit

      Postat în original de adishorul Vezi post
      este cam scump avand in ca este 82 de euro pe presport http://www.presports.com/butterfly-t...-off-p-86.html plus 5 euro transport total 87 NOU! pune un pret rezonabil daca vrei sa il cumparam!
      ok,70 eur fara expeditie si 75 cu

      Comentariu


      • #4
        noi traim in Romania si asta ne cam ocupa tot timpul... dar platim in lei nu euro...cat ceri in lei ?
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          300lei

          Comentariu


          • #6
            este un pret bun .. spor la vanzare!
            Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

            Comentariu


            • #7
              Buna.Sunt interesat de lemn. Imi poti lasa un e`mail sau contacteaza`ma la catalin_socaciu(at)yahoo.com

              Comentariu


              • #8
                boll spirit

                Poze elocvente pt.cine are dubii.stima

                Comentariu


                • #9
                  Domnule EDWARD , sperand ca sunt in asentiment cu mai multi useri de pe forum , permiteti-mi sa va dau niste sfaturi utile pentru viitor : 1 -Incercati sa comasati toate anunturile dumneavostra de vanzari intr-unul singur , regula pe care o regasiti in regulamentul de postare a anunturilor de vanzare-cumparare punctul 5 . 2- nu mai lungiti anunturile cu review-uri care sunt irelevante (o mie de site-uri o mie de review-uri) , cumparatorul sigur va cauta date despre acel produs netinand cont de review-ul dat exemplu de dumneavoastra , acesta fiind clar ales sa va fie favorabil. 3- Puneti poze elocvente si lasati cumparatorii sa aprecieze starea produsului . Folosirea de expresii ca "intact","perfect","impecabil","ireprosabil" la descrierea unui produs face ca acel produs sa fie comparabil cu unul nou , ceea ce nu e cazul la multe din produsele expuse de dumneavostra. Stima si spor la vanzare !

                  Comentariu


                  • #10
                    Va multumesc,am sa tin cont,merci ptr. Sfaturi.va salut

                    Comentariu


                    • #11
                      Aveti MP.
                      Timo Boll ALC
                      FH: Tenergy 05 2.1
                      BH: Tenergy 05 FX 2.1

                      Comentariu


                      • #12
                        Spirit

                        Postat în original de floppy Vezi post
                        aveti mp.
                        lemn disponibil,floppy si-a luat(zice el) unu' nou...........

                        Comentariu


                        • #13
                          daca zice el atunci sigur si-a luat, e un om de cuvant, nu vad de ce te indoiesti!
                          Blade-Darker speed 90
                          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                          Bh- Testing

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de EDWARD Vezi post
                            lemn disponibil,floppy si-a luat(zice el) unu' nou...........
                            asa cum ti-ai luat si tu zlc atunci cand ai spus ca-l schimbi cu zlf (scuze dar nu am putut sa ma abtin)
                            FH: Tenergy 05 2.1mm
                            BLADE: Timo Boll Spirit off
                            BH: Yasaka Rakza 7 soft max
                            www.ecosystem.com.ro

                            Comentariu


                            • #15
                              Nici-o problema,nu ma supar dintr-atat.

                              Comentariu


                              • #16
                                ofer 250 lei
                                ---------- Post added 10-May-2011 at 21:50 ----------
                                Domnule EDWARD pentru a ajunge la comsens ofer 280 lei cu transport inclus

                                Comentariu


                                • #17
                                  Lemn vandut dl.000viosur din timisoara.subiect inchis

                                  Comentariu

                                  Procesare...
                                  X