Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

schimb/vand Razka 7

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • schimb/vand Razka 7

    Fata este in stare foarte buna,rosie,max,insa e prea rapida pt lemnul meu,si as dori sa o ofer la schimb cu varianta apropiata la caracteristici,sa fie soft,tot max.Astept oferte!

  • #2
    joola smart noua doar probara este o fata f buna pt control si spin dar are si explozii de viteza pt suturi in forta ! daca te intereseaza da-mi mp!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Poze daca se poate!
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        Revin cu poze,masurata are 150/156,e mai mare decat paleta iar buretele e la fel de ok ca si fata.Multumesc!

        ---------- Post added 20-Apr-2011 at 22:50 ----------

        Comentariu


        • #5
          am o fata rosie in stare f buna , am jucat putin cu ea, e putin mai lenta decat ce ai tu,( are mai mult control), e Donic vario, suna-ma daca esti interesat 0766639991
          Lemn: Lin Gaoyuan ALC
          ​FH: Dignics 05
          BH: Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            Care ar fi pretul daca o vinzi?

            Comentariu


            • #7
              Buna ziua!D-le ''danmrd'' as putea sa vad poze cu fata respectiva?....In cazul in care ma decid sa o vand,pretul ar fi 70 fara transport prin posta romana.

              Comentariu


              • #8
                Un schimb cu fata Donic Baracuda,max neagra jucata cam 3 ore in total.Aceasta este prea moale pentru mine.Fata a fost tratat cu booster si lipita cu solutie pe baza de apa.
                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                Comentariu


                • #9
                  Am uitat sa specific faptul ca intentionam sa o schimb pe o alta fata de aceeasi culoare ca sa nu raman cu ambele fete negre,iar intre timp m-am hotarat sa vand toata ''racheta''.Pana la urma nu mi se potriveste cu toate ca am primit calificative pozitive din partea altor jucatori de liga.Pentru cei care ar fi interesati cand citesc acest post,paleta are lemn Champion PRO Crbon(cumparata de la dn-ul Gelu Poapescu "Tibi"),fata neagra Xiom Zeta 2,1,si rosie cea din anuntul de mai sus.Nu e recomandata celor care joaca aproape de masa.Era sa uit de pret,170 Ron fara transport prin posta!Numai bine!

                  Comentariu


                  • #10
                    Zeta 2.1 este sandwich?
                    Ma intereseaza pe mine daca vanzi pe bucati. Pret, poze, daca se poate, te rog.
                    TsE

                    Comentariu


                    • #11
                      am un amic care vrea sa cumpere o paleta
                      lasa-mi nr. de tel. si poate ne intalnim sa discutam...

                      Comentariu


                      • #12
                        Dn-le Emil nu doresc sa o vand pe bucati.Am sa revin si cu poze.Nr de telefon :0742750979.

                        Comentariu


                        • #13
                          ai fi interesat de un schimb ?
                          Lemn Donic Burn OFF,Donic baracuda big slam(model 2011) cu Donic coppa jo.Paleta e completa si o am de 2 saptamani luata tot de la Dl.Tibi este ca si noua dar setupul e prea slow pt. mine(prefer jocul de la distanta)
                          Daca da ajung sambata sau duminica la Iași
                          ---------- Post added 02-May-2011 at 17:46 ----------
                          ambele fete sunt Max
                          ---------- Post added 02-May-2011 at 17:50 ----------
                          am uitat sa te intreb de cand ai paleta.....

                          Comentariu


                          • #14
                            Eu caut un alt lemn pentru alte fete,insa tinem legatura si eventual ne vedem la o sala in oras pentru teste.Ai nr meu de telefon mai sus,si preferabil ar fi sa suni cu doua zile inainte sa putem programa intalnirea.Paleta o am de prin noiembrie,si am schimbat doar fata razka de vreo luna.

                            Comentariu


                            • #15
                              ok vb

                              Comentariu


                              • #16
                                Dle wladislaw,nu m-ati mai contactat.Intre timp paleta s-a vandut.Multumesc ofertantilor si adminului pt rectificare.Topic Inchis!

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X