Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn BTY PHOTINO

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn BTY PHOTINO

    Vand lemn BTY PHOTINO,in stare foarte buna ,cantuit, fara lovituri, pret 550 lei, nu accept schimburi.
    Ma Lin Soft
    Yasaka Rakza 7
    Xiom Yanus

  • #2
    Ce ai patit de iti dai lemnul? Iti iei altul sau ce faci? Imi pare rau ca l-ai scos acum la vanzare.Negociam eu cu tine dar deja imi vine un lemn timo boll zlf si as fi vrut sa-l incerc.Daca nu mi se potriveste ala atunci te contactez, dar cred ca o sa-l dai pana atunci din pacate.Salut si toate cele bune.Mai sterge din mesaje private ca nu mai putem trimite mesaje la tine.E FULL
    Blade : Butterfly Timo Boll W7
    FH: Cornileau Target GT
    BH:
    Cornileau Target GT
    Tel : 0752 155 898



    Comentariu


    • #3
      lus76: nu e nicio problema. il astept ms!

      Comentariu


      • #4
        Salutare Robert. Scot lemnu la vanzare pentru ca sunt nevoit sa renunt la tenis, nu ma mai tin genunchii. Am reusit sa ating ligamentele genunchiului sanatos, iar cel operat este asa cum este. Pana la urma, dragostea pentru acest minunat sport,ma doborat.I-mi pare enorm de rau ca trebuie sa-l dau dar asta este situatia. Mereu voi fi alaturi de echipa din Galați,dar de undeva mai din umbra. Multumesc de intrebare. Toate cele bune
        Ma Lin Soft
        Yasaka Rakza 7
        Xiom Yanus

        Comentariu


        • #5
          imi pare foarte rau sa aud asta Lus....toate cele bune.
          blade: Zhang Jike Super ZLC
          fh: Butterfly Tenergy 05
          bh: Dr. Neubauer Killer

          Comentariu


          • #6
            multumesc Costel pentru vorbe frumoase,mereu mai sprijinit,asta e situatia.., mai vorbim
            Ma Lin Soft
            Yasaka Rakza 7
            Xiom Yanus

            Comentariu


            • #7
              Salutare Lus.
              Ne pare rau ca primim vesti asa proaste de la tine, mai ales dupa ultima performanta...
              Orice ar fi, mai important este sa-ti pastrezi sanatatea, cu ea ramai pana la adanci batraneti....
              Asa ca macar te asteptam pe la sala la o bere sau o apa ( pt soferi ).
              Multa sanatate.
              Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

              Comentariu


              • #8
                Vandut. Topic inchis
                Ma Lin Soft
                Yasaka Rakza 7
                Xiom Yanus

                Comentariu

                Procesare...
                X