Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta amulart zlcarbon+bryce speedfx

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand paleta amulart zlcarbon+bryce speedfx

    Vand paleta formata din lemn Amulart ZLCarbon+ fete Bryce Speed Fx, paleta se vinde doar completa la pretul de 700 ron. Fetele sunt putin jucate iar lemnul este impecabil. Prefer cumparatori din București. Mai multe detalii 0768.888.770.
    Fișiere atașate
    Ultima editare de strooler2003; 22.mai.2011, 21:40.

  • #2
    Update de pret!

    Comentariu


    • #3
      nu te intereseaza nici-un fel de schimb?,daca nu i-ti pot oferi 320 lei pe lemn.......gandeste-te si da-mi te rog un raspuns sau,daca nu il dai pana la vara,eu vin acasa (sunt din berceni)si vezi ce am atunci,poate facem ceva schimburi::::::::::

      Comentariu


      • #4
        super lemn e facut ca o bijuterie de ce il dai ?
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          "Racheta" aceasta nu poate fi stapanita de mana unui incepator ca mine

          Comentariu


          • #6
            Buna,daca vrei un lemn de control am un TBS nou,la schimb.Cu stima R.Cristian/nr.meu 0745640329
            LEMN:MAZE(Old Tag)
            Fh:TEN. 05
            Bh:,TEN. 05

            Comentariu


            • #7
              Poate te intereseaza un schimb cu dr neubauer efect combination cu doua fete de stiga calibra respectiv calibra lt 2.1 rosie si calibra lt sound 2.1 neagra.Eu am dat 1350 roni pe tot.E un lemn cu doua viteze si un control etraordinar.Daca te intereseaza 0747754788.
              ---------- Post added 25-May-2011 at 16:10 ----------
              cat vrei doar pe lemnîșincer am 2 tenergy 64 si nu as avea ce face cu bryce-urile...mai am si doua stiga calibra cum am mentionat mai sus si nu pot face colectie.poate te mai gandesti ...si lemnul e 680 nou la tt shop.

              Comentariu


              • #8
                Zi si tu un pret pe lemn .multumesc

                Comentariu


                • #9
                  i-ti ofer un maze alc nou si o fata noua la alegere dintre acestea:tibhar sinus alpha,donic coppa jo platin sau donic coppa jo platin soft daca vrei,daca nu,i-ti ofer 340 lei........ce zici?

                  Comentariu


                  • #10
                    Daca totusi o vinzi,(s-au prietenul tau o vinde) suna-ma...la nr. de tel 0766639991
                    Lemn: Lin Gaoyuan ALC
                    ​FH: Dignics 05
                    BH: Dignics 05

                    Comentariu


                    • #11
                      430 pe lemn

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X